Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól várhatóak a reggeli...

Mikortól várhatóak a reggeli rosszullétek?

Figyelt kérdés
Kinek mikor kezdődött és meddig?

2019. júl. 24. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A hatodik héten kezdődött, és inkább este, majd szép lassan egész napos lett. 8. héten még tart :)
2019. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
6-7 héten kb.
2019. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
6.héttől nagyon rossz volt.A 10 héttől volt a legrosszabb.Egész nap rosszul voltam.Most vagyok 14 hetes,most kezd jobb lenni.Már csak reggel vagyok rosszul amíg nem reggelizek.Néha rámjön a hányinger napközben is,de közel nem olyan rossz,mint az elején.
2019. júl. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

6-7. Héten


( nekem nem volt az első terhességem alatt, 2. Alatt jelenleg sincs. 9+4 hetes vagyok)

2019. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel 12+3 és úgy a 17. Hetig tartott, de az nem volt igazi rosszullét. Minden reggel ki hánytam a reggeli italt, mindegy mit ittam. Kicsit kavargott a gyomrom. A munkahelyemen a titkárnom mindennap teával vart ezt nem vártam el tőle, nem volt a munkakörében, ő hamar ér be dolgozni és minden reggel főz két kancso teát amit betesz a konyhába, amiből bárki ihat. Egyik nap mondtam neki, hogy alig varom, higy beérjek, mert azonnal helyretesz a tea. Innét kezdve be volt készítve egy bögre az iridamba.


Második terhessegnel 6 hetesen kezdődött a hanyos emelygos időszak ami 18 hetesen meg tartott. Ezt a terhességet ezerszer rosszabbul viseltem, végig rosszul voltam.

2019. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor nem tudtam hogy terhes vagyok akkor egyszer voltam rosszul aztán olyan 6 hetesen este arra keltem hogy nagyon nagy hányingerem van és szédültem. Utána egésznap rám törtek a rosszullétek ez tartott kB 15. hétig

31 hkm

2019. júl. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 6.héten kezdődött, és az az egész hét rettenetes volt. Utána fokozatosan jobb lett. Most vagyok a 12.hétben, már csak nagyon ritkán jön elő a hányinger, de el is múlik hamar.
2019. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7. Héten kezdődött, 16. héten jobb lett de úgy igazán nem múlt el, csak már nem hánytam minden nap, most 20 héten már nincsenek meg azok a klasszikus rosszullétek de ennek ellenére mindig van valami zavaró tünet :)
2019. júl. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 7. héten kezdődött, most a 33. héten még mindig tart :P
2019. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lombik baba, a vérvétel előtti hajnalban kezdődött, akkor olyan 4.5 hetes terhesnek számítottam... Nem gondoltam, hogy ez erre utalhat, mert túl korán jött :D

Most 11 hetes vagyok, mostanában kezdett enyhülni, a 7-10. hét között volt a mélypont, akkor gyakorlatilag folyamatosan hányingerem volt egész álló nap, most már inkább csak reggel és késő este jön elő...

2019. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!