Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetesen huvelybe szurkalas...

34hetesen huvelybe szurkalas normalis?

Figyelt kérdés
Eleg sokszor szur bele , de szinte mar fajdalmas.es sokszor kemenyedik a hasam. Nektek milyen tunetek voltak 34 hetesen?
2017. okt. 29. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen mostanában. Elég kellemetlen. Szerintem pihenj többet, és sok magnézium. Én 1800 mg ot szedek. De azért nem árt ha jelzed az orvosodnak.

36+1hkm

2017. okt. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 magnerotot szedek egy nap. Par napja erzem ezt, holnap megyek nstre, remelem minden rendben lesz
2017. okt. 29. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Magnerotot lehet napi 6ig is emelni.

Nekem is rendszeresen volt ilyen de úgy dereng, hogy kicsit később, 36-37 hetes korban. 40 hetesen szültem úgyhogy szülést nem jelentett.

Alkalmanként meg már félidőnél is éreztem, inkább túlhajszolt napokon, pihenésre akkor még elmúlt, az utolsó hetekben már nem.


Nekem derékfájás meg jóslófájások leginkább.

2017. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!