Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik vizesedtek a terhesseg...

Akik vizesedtek a terhesseg alatt tudtak ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés
2019. júl. 27. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Túl kellett élni.
2019. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Az első terhessegemnél az utolsó 5 heten hetente 2 kg kuszott fel, ami csak víz volt, hiszen alig ettem. Csak miután megszültem, akkor ment le.
2019. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.Annyit mondott mindenki, hogy polcoljam fel sokszor a lábam (úgy, hogy fejemnél magasabban legyen) meg fogyasszak minél több folyadékot.Heti egyszer a nőgyógyász engedte a nagyon gyenge csalánteát.Viszont ezt meg kell beszélni az orvosoddal, mert a magzatvizet is befolyásolja.Vannak vízhajtó hatású ételek, esetleg azokból ha többet eszel minimális hatással lehetnek rá.

12 kg ment le szülés után a baba súlyán kívül, annak a zöme víz volt.Szóval elég durván vizesedtem.

2019. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmit. 22kg ment le a kórházban. Egyszer bent fogtak ez miatt mondván sódiéta. Lábak felrakva de semmit se ért. Szét folyt a lábam a víztől kB. A férjem cipője jött fel csak az utolsó 2 hónapban. Csodálatos volt.
2019. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Millió tanácsot kaptam. Lábat felpolcolni, vizes ruhába becsavarni, alkoholmentes sört/csalánteát/kávét inni, sok vizet inni, csésze kávé után pohár vizet inni, túrót enni, só- és fűszermentesen étkezni, hűvösben maradni, stb. Leginkább csak a szülés hozott változást, kb 2 hét után voltak jók újra a cipőim, addig 2-3 mérettel nagyobb kellett.
2019. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit a víz rajtad marad egész terhesség alatt. Nagyon hamar elkeztem vizesedni :/ mások az utolsó hetekben én már a 2 trimesztertben. Sok vizet kell inni hogy a veséd folyamatosan dolgozzon de nem fog lejjebb menni maximum nem jönn fel rád annyi plusz víz. Nekem legalábbis ez segített. Napi 4 liter vizet iszok így nem 5 kg csak alig 1 kg jönn fel azóta. Már így is 18 kg plusznál járok 32 hetesen.
2019. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
34+4hetes vagyok es 3napja vettem eszre a bokamon. Szerencsere a plusz kg nem sok jott ram mivel sokat fogytam az elejen.
2019. júl. 28. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!