Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti meg tudjatok kulombozteni...

Ti meg tudjatok kulombozteni hogy mikor mivel rug vagy ut?

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát tippelni tudok csak. Mivel már 35 hetes vagyok és be van fordulva, ezért egész lent a feje, fent pedig a lába kell legyen. Középtájon ha érzem az meg gondolom a keze.
2019. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt sem tudtam soha hogy mikor merre mi
2019. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En eddig meg tudtam mert nekem is be volt fordulva de tegnap ugy eretem mintha megfordult volna mert fellul ereztem hogy csuklik es most bizonytalan vagyok
2019. júl. 29. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Eddig se tudtad, csak képzeltél valamit. Voltam sima terhes, iker terhes is, nem lehet tudni, hogy mijét érzed a magzatnak, meg hogy hogy fekszik. Az utolsó UH alapján van benned egy kép, hogy hogy helyezkedik el a gyerek, de lehet, hogy pár órával később teljesen máshogy van. Minden nap csak a patológián fekve van vizsgálat, az ikrekkel 5 hétig voltam benn szülés előtt. A B iker minden nap máshogy feküdt még 38. Héten is (fej-haránt-medencevég ment körbe-körbe). Fogalmam sem volt, hogy épp hogy fekszik és mivel bök meg. Kisebb terhesen ugyan ez volt. Ott egy hónap is eltelt két uh között, és be kellett látnom, hogy hetekig rosszul képzeltem őket vízszintesen egymás alá az utolsó uh alapján, már rég függölegesen egymás mellett voltak. 26 hetesen voltunk babamozin, a lányom a vizsgálat alatt megfordult fejjel lefelé.


Az ikerterhesség alatti sok vizsgálat bizonyította nekem, hogy halvány gőzünk sem lehet arról, hogy mit és hol érzünk mozogni. Ez csak egy illúzió az utolsó uh alapján, nem objektív.

2019. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!