Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen nulla alvás? Kibuktam!

36 hetesen nulla alvás? Kibuktam!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 36 hetes vagyok, normális, hogy hajnal 5-ig fent vagyok??! Idegileg már nehezen viselem, kimerült vagyok a nem alvástól, és még hol a baba?Mindenki jön a hülyeségével, hogy még a baba előtt pihenjem ki magam, de így hogy?! Egész éjjel vergődöm, pisilni járok, a csuklóim iszonyatosan fájnak, klíma megy, szóval egyedül a melegre nem lehet kifogásom! A babám is egész éjjel nyomja a bulit, ma éjszaka már besokalltam, és már rá is haragudtam, ha háton fekszem, tombol, ha az oldalamon, akkor addig ficereg amíg valamijét be nem dugja a matrac közé, és kb érzem, hogy rajta fekszem, totál lelkiismeret furdalásom van emiatt, de tényleg nem értem miért nem tudok ilyen szinten aludni Más hasonló kismama is van/volt így ezzel? Esetleg van valami gyógynövényes bármi ami segíthet?
2019. júl. 30. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha éjjel nem megy, próbáld meg nappal, ebéd után. Hátha a kajakóma kiüt 1-2 órára.
2019. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem üt ki, próbáltam már, de gondolom ehhez az is hozzájárul, hogy sosem tudtam nappal aludni, és úgy látszik ezen a fáradtság sem segít.😕
2019. júl. 30. 10:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha besötétítesz nappal? Éjjel kb semmit nem aludtam a másodikkal, csak nappal tudtam, pedig én sem vagyok nappal alvó.
2019. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 36 hetesen meg is született, úgyhogy szinte bármikor jöhet, ha jól emlékszem citromfű teát lehet terhesen is inni alvásra.
2019. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Illetve levendula teát,azt is probáld ki, a liptonnak van, én azt ittam este egy egy bögrével, citromfüvel felváltva.
2019. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Kleinschrod's Wörishofener Nervenpflege - DM-ben és patikában lehet kapni. Anyukám ezt szedte a terhesség alatt álmatlanságra és dicsérte. Nyilván nem altató, de neki segített.
2019. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Más hasonló kismama is van/volt így ezzel?"


Én igen. Reggel fél 8-kor elindítottam a nagyobbik gyerkőcöt iskolába és lefeküdtem aludni. Szerintem nálam az volt a gond, hogy felidegesítettem magam, hogy már hajnal 3 óra, de még nem aludtam semmit.. nappal viszont nem érdekelt, táppénzen voltam, egyedül itthon... nem számított, hogy egy órát szunyókáltam vagy 4-et.

Így tudtam túlélni.. Az első fájásaim délután 1kor érkeztek, természetesen alvásból ébresztett...este 10kor lett meg a baba és utána természetesen nem tudtam aludni, feküdtem egyedül, mert csak reggeli vizit után hozták a fiamat.


Nekem csak ez segített, hogy nappal aludtam, akár részletekben :)

2019. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek, kiprobalom a tippeket, hatha segitenek egy picit is! Nem bannam en sem, ha picit hamarabb erkezne a baboca, akkor mar legalabb lenne ertelme, hogy nem alszok, de ez igy nem allapot. :) ment mindenkinek a zold kez:)
2019. júl. 30. 14:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet citromfű kapszulát venni, nekem az szokott segíteni valamennyit. Bár már nem vagyok terhes, alvászavarom van évek óta, enélkül lehet, hogy ennyit sem aludnék. Szerintem terhesen is lehet szedni, de azért kérdezz rá.
2019. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!