Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam vizsgálaton, és azt...

Ma voltam vizsgálaton, és azt mondta a doki, hogy 1 ujjnyira nyitva vagyok (eddig c3000 volt végig), és ha vasárnapig még nyílik egy kicsit, megindítja a szülést. Nem baj, hogy nem várja meg a kiírt időpontot?

Figyelt kérdés
20-ra vagyok kiírva.
2008. nov. 14. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Jobb ha magától indul a szülés,kivéve ha baj van,vagy ha már betöltötte a kismama a 42 hetet.De 40 hét után fokozott ellenőrzésre van szükség.Gondolom akkor ügyeletes a dokid,azért akar indítani ha úgy látja készen álltok.De szerintem,ha nincs gond jobb ha a baba dönti el mikor akar jönni.Egyébként nálunk is ez a szokás,hogy az orvos kényelméhez kell igazodni.

Könnyű szülést neked.

2008. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, akkor lesz ügyeletes a dokim. De megmondom őszintén, nem is bánnám, ha tényleg szülhetnék vasárnap, már beleéltem magam, nagyon várom. Csak aggódom, a babának nem ártalmas-e az indított szülés?
2008. nov. 14. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja.

Tesóm is így szült,minden rendben volt.

4 hós kicsi fiú anyukája

2008. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem baj, mert a babák súlya/hossza csak a 38-39.hétig nő, utána stagnál, sőt túlhordás esetén fogyhat is. Ha 20-ra vagy kiírva, akkor pont jó, ha vasárnap indítja meg a szülést. :)
2008. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!