Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevés barnás folyás is jelenth...

Kevés barnás folyás is jelenthet gondot vagy ne aggódjam túl?

Figyelt kérdés

Kb. 7 hetes terhes vagyok, vasárnap tapasztaltam egy kis barnás folyást a fehernemun, majd pisileskor a papíron.

Úgy voltam vele ha nem múlik el, vagy esetleg erősödik akkor bemegyünk ügyeletre, de azon a mondjuk 2 folton kívül nem volt több.

Azóta sem jelentkezett, viszont enyhe menstruaciohoz hasonlító görcseim vannak, ez eddig nem volt.

Amit tudok még, hogy sajnos van hematomam is a petezsák mellett ..

Péntekre van idopontom az orvoshoz, kivárjak most már?

Van valakinek esetleg saját tapasztala mert mondjuk hasonló helyzetben volt?


2019. júl. 31. 10:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Szia, örülök neki!

Reméljük elmúlik és továbbra is minden rendben lesz!


Hát.. kepzeld nekem rossz időpontot írtak fel, és kiderült, hogy csak hétfőn kell mennem..

2019. aug. 2. 18:27
 12/15 anonim ***** válasza:
Kitartás, írj majd! :)
2019. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem tudom olvasod-e még, de úgy néz ki minden rendben, a haematoma felszívódóban. Remélem így is marad:)

2019. aug. 6. 07:03
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia, szuper, csak így tovább! Sok boldogságot Nektek! :)

Te mikor mész legközelebb dokihoz? Én csak aug. végén a 12. heti azaz már 13. heti uh-ra, addig megőrülök! :)

2019. aug. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm, Nektek is!:)

En 2 hét múlva, szóval azért most mar jóval nyugodtabb vagyok, bár még van bennem egy minimális félsz.

Biztos minden oké lesz veletek is, addigra is!:)

2019. aug. 7. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!