Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jogos hogy ennyire leteremtett...

Jogos hogy ennyire leteremtett a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Sztk nőgyógyászatra járok .A nőgyógyászom megvizsgált 9 hetesen aztàn 12 hetes genetikai vizsgálatra küldőt 4 hét mulva kontrol .Vissza mentem a genetikai

Vizsgálat után (14 hetesen) 2 órát vártam ,de csak bepcsételt a kiskőnyvbe és elküdtöt se súly se vérnyomás mérés se ultrahang mert a korhazba megvizsgáltak .16 hetesen vissza mentem mert barnáztam nem akart megvizsgálni mert ez belefér úgy kellet megkérenem nézze meg ultrahangal mert amúgy nem akart megvizsgálni.Elküldött a 19 hetes genetikai ultrahangra , én mivel a multkori korházi vizsgálat után nem volt hajlando megvizsgálni vártam 4 hetet hátha most megvizsgál de ,ahogy beléptem a rendelöbe letámadot ès közölte hogy így kell terhes gondozásra járni ? 10 hete nem voltam nála és trehány vagyok mert nem járok terhes gondozásra .Pedig csak a 19 heti genetikai uh miatt vártam 4 hetet.A leleten az szerepel 10 hete nem járok terhes gondozásra a babát komolyan mondom 30 másodpercig nézte meg ultrahangon, de a leleten semmit nem ír róla .


2019. aug. 1. 21:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%

Szia, ez sztk - s doki volt, ugye?

Sajnálom, hogy így jártál, de egyértelműen bunkó paraszt volt. Legközelebb ne hagyd magad, ő is egy ember, semmi hátrány nem fog érni ha kiállsz magatokért. Ne feledd : már édesanya vagy.

2019. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%

Még most keress másik orvost, komolyan mondom neked. Aki nem vizsgál meg, majd így beszél az nem ember.

Én ezért járok másik városba, mert ahol lakom a nőgyógyászat borzasztóan a béka segge alatt van, az orvosok nem kezelik emberként a pácienseket.

Szóval keress mást.

2019. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%

Jaj istenkém, hát van szád miért nem mondtad meg neki a magadért??

Ott voltál, leszrt, még egyszer ott voltál megint leszrt. A helyedben sarkon fordultam volna, és elköszönök, majd megvizsgált más, aztán kész.

2019. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos kkor kell menni, amikor hív, nem önkényesen magad eldönteni...


Van, hogy nem vizsgálnak meg sztk-ban, de a leletet látni akarják, mert az nekik mondd dolgokat így képben vannak .

Őket veszik elő, ha valami van.



Nőgyógyász sosem mért súlyt vérnyomást vagy egyebeket...


Azt a védőnő csinálja nálunk...



A stílus viszont hagy kívánnivalót maga után, akkor azt ne hagyd.. Ember vag, lassan anya, állj ki magadért.

2019. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Voltam nála 7 hetesen 9 hetes 14 es 16 hetesen es most 24 hetesen .Egyetlen vizsgálatott hagytam ki nála a 19 heteset mert korház után nem hajlandó megvizsgálni .
2019. aug. 1. 21:13
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
Ne menj többet vissza ehhez az orvoshoz, keress egy másikat.
2019. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
29%

Sztk-s dokitól menekülj!!


SEMMIT nem foglalkozik az anyával, vagy hlyeségekkel foglalkozik és hidd el, a babád élete múlhat azon, hogy legyen egy jó orvosod, akinek ha fizetsz törődik veled és odafigyel a babára is !


Sürgősen keress egy magán orvost, amíg megteheted és fogad!

2019. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Na akkor én mit kapok? Én 16 hetesen először megyek terhesgondozasra mert a 12 heteset magánban csináltattam, időpontot meg így kaptam miután meglett az arányszám 🤷🏼‍♀️ mondjuk nem érdekel ha beszól.
2019. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem igazán értem, mit kellett volna vizsgálnia kórház után. A genetikai UHról csak leletet kapsz, azt kell elvinni a nőszógyászhoz értelmezésre. Az más kérdés, h a szonográfusok rendesek szoktak lenni, és elmondják, mi mit jelent, jó vagy rossz. De azt a leletet a nődokihoz be kell vinni. Ugyanígy a terheléses cukrot. Akkor se biztos, hogy meg fog vizsgálni, de ő dönti el, van-e vele teendő.
2019. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem hagytam magam ,ezt elmondtam neki is, hogy a multkor sem akart megvizsgálni.És már próbáltam lecserélni voltam magán nőgyőgyászaton ahol becsaptak 20 ezer forinter azt hazudták hematómám van és a méhlepény fedi.Így még nem találtam más orvost így vissza mentem hozzá .Hát kár volt 😥
2019. aug. 1. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!