Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki meddig dolgozót konyhán?...

Ki meddig dolgozót konyhán? Kezdem úgy érezni nem sokáig bírom 15 hetes vagyok napi 9 órát dolgozok .

Figyelt kérdés
Ja és a főnök meg mondta ahogy anno felvettek ugyan úgy végezem a dolgom . Pihenni se pihenhetek ha van kis időm be kell segitenem . Eddig legalább volt cigi szünetem de most akkor ez alatt a kis időre se ülhetek le
2019. aug. 6. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért ebédszünet csak van? Alapvetően egy egészséges terhesség esetében, amikor rosszullét sincs, ugyanúgy csinálhatsz mindent, jó azért ne emelgess sokat.

Én az első terhességem alatt jól bírtam a terhelést, emeltem, bolti eladóként olykor 12 óra is becsúszott 1-2 rövidebb szünettel. Ott azért jöttem el tp-re, mert fel akartak velem mondatni.

2019. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen 14 kor
2019. aug. 6. 18:45
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval 7-14 ig meló aztán pihenhetek 16 ig újra meló
2019. aug. 6. 18:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
34 hétig napi 9 óra
2019. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pultos voltam 37. Hétig dolgoztam. De nekem segítettek, ha kellett, meg ülhettem sokat. És teljesen tankönyv szerinti terhességem volt. Napi 14 óra (legalább felét végig ültem), havi 15 nap meló volt.

Konyhán addig legyél, amíg bírod. Ha sokat keményedsz, bagy görcsölsz, akkor hagyd abba.

2019. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírod menj táppénzre, ennyi az egész.
2019. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Már legalább háromszor kérdezted.
2019. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig maradj amíg bírod. Ha keményedsz, görcsölsz stb és nem adnak könnyített munkát akor menj el tp-re.
2019. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!