Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi szükség van egy 38 hetes...

Mi szükség van egy 38 hetes babát NST-n "sokkolóval" felébreszteni? Nekem nagyon ijesztő volt. Kapott egy kis áramütést. Remek.

Figyelt kérdés
Tényleg annyira ártalmatlan? Gondolom igen, különben nem alkalmaznák. És mi van, ha évek múlva kiderül, hogy ez a sokkolás mégis káros? Békésen alszik, de a vizsgálat miatt "kell". Hát köszi...

2019. aug. 8. 13:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Én azt kaptam, hogy egyek csokit, igyak kólát, menjek lépcsőn a vizsgálatra.


Sosem sokkoltak.


Így felébredt a baba - cukor hatására

2019. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Utólag felesleges pattogni, akkor kellett volna nemet mondani. Nem kötelezhetnek semmire, a babának pedig te vagy az édesanyja, akinek ki kell állni mellette. Nekem “csak” rázogatni akarták a hasamat, de nem engedtem. Kimentem, sétáltam, ettem egy csokit, illetve akkorra kértem időpontot, amikor tudtam, hogy mindig ébren van. Az első babával egyszer kellett visszamennem emiatt, mert nagyon aludt, a másodikkal egyszer sem.
2019. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
hát ilyenről se hallottam még....
2019. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Azért, mert mozgás közben is mérni kell a szívverését, meg alapból számolni a mozgásokat. Ha alszik végig, értékelhetetlen az NST. De nekem azt mondták, csak hangosan zümmög, és attól kel fel, ha áramütés lenne, azt te is megéreznéd, nem csak ő.
2019. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
Én ilyent nem hallottam még. Olyant igen, hogy elküldték a kismamát sétálni egyet. Nekem szerencsére sosem volt evvel gond, elég virgonc volt a kisasszony. Elvileg nem ártalmas egy kis sokk, de egy magzatnál fogalmam sincs.
2019. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Az nem sokkoló. Ilyesztő hangja van, de nem ráz. A hang és a rezgés miatt használják, egyáltalán nem ártalmas. Neked se kellemes, ha felráznak álmodból, de bajod nem lesz tőle.
2019. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Az nem egy sokkoló, nem kap áramütést a baba és te sem. Egy egyszerű rezgető berendezés, amit a hasadhoz tesznek és megrezegteti a magzatvizet, hullámot generál.

Ha már nagyon hasonlítani akarod valamihez, akkor inkább vibrátor, mint sokkoló.

2019. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Hát marha jók vagytok, akik azt írják, hogy nem engedték. Nem is tudtam, mit csinálnak, csak közben mondta az orvos, hogy most kap egy kis sokkot. Így utólag nagyon nem vicces. Aki meg nem hallott még róla, azoknak üzenem, hogy de igen, létezik.

Az a durva, hogy mint ahogy ti is írtátok, sétálni kellett, lépcsőzni, csokit enni, de most nem...

2019. aug. 8. 13:59
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is volt. Majdnem kiugrott a hasamból a kisfiam. Szerintem is baromi ijeszto. Soha tobbe nem engednem. Amugy mar 3 eves es makk egeszseges. Legkozelebb mondj nemet.
2019. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Így van 9-es, köszi a megerősítést. Akkorát ugrott, hogy ezért volt ijesztő.
2019. aug. 8. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!