Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eger szülészet vélemény?

Eger szülészet vélemény?

Figyelt kérdés

Aki szült már Egerbe, mi a véleménye? Orvosok, szülésznők, stb mennyire segítőkészek? Van aki most augusztusban fog szülni?

Sajnos sok rosszat hallottam már a kórházról.



2019. aug. 8. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Kétszer szültem az elmúlt 3 évben Egerben. Szerintem egyáltalán nem vészes, pedig én sem hallottam jókat róla. Nekem mondjuk volt fogadott orvosom, de úgy láttam, hogy akinek nincs, azzal is foglalkoznak ugyanúgy.

Az orvosok, szülésznők abszolút rendesek, segítőkészek, nyilván nem nyalják ki a feneked, de kedvesek.

Az osztályon a nővérek tündériek, a csecsemősök között akad néhány elég bunkó, de ha szerencséd van, velük alig találkozol.

A tisztaság közepes, a kaja borzalom, és általában mindig nagyon sokan vannak. (4-5en egy szobában)

Kérdezz még nyugodtan, ha gondolod☺️

2019. aug. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi hogy meg osztottad a véleményed! Én most augusztusban fogok ott szülni, 29.-ére vagyok ki írva. Én Dr. Rozs Lászlót fogadtam meg orvosnak, neked ki volt a dokit?

😊

2019. aug. 9. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ő volt, meg voltam vele elégedve ☺️
2019. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nem tudom olvassátok-e még. Mindenki jól van? Milyen tapasztalattal távoztatok? Én április elején fogok szülni Egerben. Első baba lesz. 🙂 Az én fogadott orvosom is Rozs doki. Barátnőmnek nem volt jelen a szülésnél. Szülésznőt is szeretnék fogadni, de sajnos Hasilló Aniról lecsúsztam. Nektek volt? Van akit ajánlanátok?
2019. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én medikusként ismerem Rozs doktort, szerintem nincs nála lelkiismeretesebb szülész-nőgyógyász 🙂
2019. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a vàlaszt. 🙂
2019. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül augusztus 20.-án meglett a kislanyom csaszarral

Sajnos Rozs Lászlo nem jött be a szülésre, így az ügyeletes dokinál szültem. Valóban aranyosak a noverkek,szülésznők

Kitartást! :)

2020. jan. 4. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!