Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hetesen elmehetek koncertre?

30hetesen elmehetek koncertre?

Figyelt kérdés
2019. aug. 8. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Itt volt x év az életedből koncertezni, lesz még 3szor x is. Nem igaz hogy egy évet nem lehet kibírni koncert nélkül.
2019. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Ilyenkor már hallanak, és a magzatvíz felerősíti a hangok egy részét. Ha koncert alatt könnyűzeneit értesz, én nem mennék.
2019. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem elmehetsz, én is voltam, de csak szabadtéri rendezvényen és távol a sűrű tömegtől. Azért, mert valaki terhes, nem kell megvonnia magától a szórakozást.
2019. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ne menj,mert hall már annyira,hogy zavarja.Míg te jól szórakozol,ő lehet,hogy szenved.
2019. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Aztaaa micsoda kedves válaszok... Kedves kérdező,menj el ha úgy érzed, hogy nagyon nagyon szeretnél.Törekedj arra, hogy minnél távolabb állj a hangfaltól, talán nem lesz gond. Sérült szerintem 1 yen alkalom miatt nem lesz a gyerek. Én is elmentem egy buliba kb 7 hónaposan.. De nem éreztem jól magam. Szar volt, hogy mindenki részeg körülöttem én meg a narancslevet szürcsölgetem és nem jön át amin a többiek fetrengenek.. A hangos zene miatt a babám izgett mozgott, éreztem nem jo neki... Szóval mérlegelj. De szerintem nem kell emiatt megkövezni ha meghallgatnál egy zenekart. Nem biztos, hogy n3ked rosszul reagál majd a baba.
2019. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Nekem egy mozi kiboritotta a babámat már 27 hetesen. Annyira izgett mozgott rúgott , hogy azt hittem kimaszik szegény. Így félbe is hagytuk.max elmész,ha érzed hogy rossz jelez úgyis és el jössz.vagy ahogyan előttem írjak, messze állsz a hangfalaktol. :)
2019. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Én most voltam júniusban az Arénában 30 hetesen ülőjeggyel,szemben a színpaddal, életem élménye volt. Dokival megbeszéltem, semmi gond nem volt, szuperül éreztem magam, és a baba sem jelzett. Ha nem tömegbe mész, tudsz ülni, nem tudják megütni a pocidat, menj nyugodtan. Én is aggódtam előtte, kár lett volna kihagyni.
2019. aug. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Simán halláskárosodása lehet, míg te szuperül érzed magad. Én nem mennék. Nem értem miért nem lehet 9 hónapot kibírni nyugiban.
2019. aug. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Emberek... Ti mennyit hallotok a víz alatt? Igen, kialakult a hallása, igen, a szülők hangszínét megismeri, de nem jut el hozzá telibe a kinti zaj.


Menj nyugodtan, ne állj a hangfal mellé meg ne pogózz, ennyi.

2019. aug. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy elmehetsz. Hálás lesz a gyereked, amiért nem svaanyodtál be úgy, ahogy a többi anyuka. 😊
2019. aug. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!