Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7kg hízás 30hetesen mennyire...

7kg hízás 30hetesen mennyire számít soknak?

Figyelt kérdés
2018. szept. 20. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen átlagos és normális.
2018. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Attól függ mennyiről indultál. Ha vékony voltál, akkor nem sok, ha eleve túlsúlyos vagy, akkor már más téma.

Te soknak érzed? Védőnő mit mondott?

Egyébként szerintem nem sok.

2018. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
61kg voltam a várandósság előtt és 174cm. A védőnő nem véleményezte. Szerintetek kb mennyi várható a végére? Azt olvastam hogy a súlygyarapodás az utolsó 2 hónapban ugrik meg igazán.
2018. szept. 20. 15:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy 10kg-nál többet hízol.Én nem híztam többet a végén sem mint az elején.
2018. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen jo a testalkatodhoz, egyaltalan nem sok.

En kb olyan alkattal inditottam, mint te (178 cm 64 kg), a 33. heten vagyok es most ertem el a 10 kilo pluszt.

Elegedett vagyok vele, meg 3 kilora szamitok a vegeig, mert az elmult ket honapban teljesen egyenletesen no a sulyom. Normalisan eszek, meg mozgok is minden nap, csak mar nem futok, hanem gyorsgyaloglok kb 5 km-t.

Engem a terhesseg eleje ota nem mertek, nem kerdeztek a sulyomrol, de epp tegnap voltam orvosnal es annyit mondott, hogy jo formaban vagyok, csak igy tovabb.

Szoval gondolom neki sincs baja a hizasommal.

Nekem a ruhameretem sem valtozott, hordok mar kismamaruhat is, de abbol is S-est, vagy 36-ost vettem.


En egy kicsit tulzasnak tartom, hogy vekony testalkatu 30 hetes kismamanak barki szerint sok lenne a 7 kilo, vagy egyaltalan eszedbe jut.

Ha sokat hiztal volna, akkor azt latnad/erezned magadon, masreszt pedig abbol sincs tragedia, ha par kiloval tobb megy fel. Aki akarja ugyis leadja...

2018. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen jó súlygyarapodás. Egyébként az sem biztos, hogy ezen kívül jön még fel pár kg rád. Én pl az utolsó hónapokban semmit sem szedtem fel, annyira nyomta a gyomromat a baba, a savam is sok volt.
2018. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

A szüléskor kb mindennel együtt 8 kg ami távozik belöled. A baba, a megzatvíz, a méhlepény. Minden ez felett zsír lesz rajtad.

Még kb 1 kg-t fog a baba hízni.


Nekem a legtöbb 20-30-ik hét között jött fel. 34-ik héttöl nem híztam.

2018. szept. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jo
2018. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8kg-ot szedtem fel a 30.hétre, 39 hetesen szültem 28 kiló plusszal :D na de én napi egy fél dinnyét meg kb egy kg cseresznyét megettem szóval volt miből össze hozni a fókazsírt :D
2018. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó ez. Én 67 kg voltam 31 hetesen (65-ről indultam de 61-ig fogytam) és 72 kilóval mentem szülni. 170 cm vagyok szóval több zsírról indultam a 61-hez számolva is.

2. gyerekkel 63 kilóval kezdtem a terhességet és 70 kg voltam 32 hetesen, viszont nagyon sok bajom volt (főleg a mindennapos puffadás, bélgörcsök, székrekedés) ami miatt nagyon egészségesen kezdtem enni, 2 kg jött fel onnantól. Szóval 2. babámmal az utolsó 2 hónapban alig jött fel valami.

40 hétre szültem mindkettőt amúgy és átlagos súlyú babák lettek, 3-3,6 közöttiek.

2018. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!