Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet szexelni, de mégsem...

Lehet szexelni, de mégsem megy. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

21 hetes vagyok, a harmadik babát várom. Én szívesen szexelnék a férjemmel, és neki is lenne kedve, de egyszerűen félbeszakad. Vagy a derekam fájdul meg, vagy a lábam görcsöl be, vagy a hasam kezd fájni, vagy felfordul a gyomrom... Amúgy nincs gond a szexuális életünkkel, az előző terhességek alatt sem volt gond, de most folyamatosan. Gyakorlatilag az elmúlt 21 hétben, 1 olyan alkalom volt, mikor végig tudtuk csinálni normálisan, és érthető módon ez a páromat kezdi frusztrálni. Azt mondja szeret, és megérti a dolgot, de tudom, hogy ez nem jó így.

Mit tehetnék szerintetek? Volt valaki ilyen helyzetben?


2019. aug. 10. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Hát, mondjuk, ha neked az a fontos, hogy a párod legyen kielégítve, akkor nyilván ismersz pár olyan módszert, amivel ez megoldható. Ha a saját orgazmusom is fontos, akkor is megoldható lenne,mondjuk kihagyjátok a behatolás és csak orál.
2019. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Hát ne csináld. A szex nem létszükséglet. A párod meg nem állat hogy ne bírja ki nélküle. Őt nem érdekli, hogy neked jó-e?
2019. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Alternatív módszerek. Amúgy engedd el a dolgot.
2019. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az segített vmennyire, hogy este helyett inkább reggel vagy napközben próbálkoztunk.
2019. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Nekünk félidőtől volt újra zöld lámpa a nemi élethez,de nem kívántam. Szabályosan undorodtam tőle, minden formájától. Plusz ját a derekam, a hátam, a lábam, a csontjaim, minden, így hanyagoltuk. A párom megértette, nem ment máshoz, mert tudta, hogy ez egy átmeneti állapot. Azóta minden rendben. Ha szeret a párod, ki fogja birni szerintem.
2019. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se megy. Annyira feszül a hasam, hogy meg se bírok moccanni sem közben, orgazmus után meg pláne. Még az önkielégítés sem esik jól. Irigylem azt akinek megy, de nem tudok mit csinálni.
2019. aug. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Magnézium a lábgörcsre hasfeszülésre, alapból egyik sem kell hogy legyen.



Aztán alternatívák.

Nekem libidóm is lett volna, férjemnek is, de jól eltiltottak az orgazmustól is..


Úgyh a férjemet megoldottam másképp 😉

2019. aug. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Önkielégítés? Nekem a végén már az is fejtörést okozott, hogy töröljem ki a fenekemet, mert alig értem el...
2019. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nyilván az orális szex megvan, de az még sem olyan, mint a rendes szex. 😞
2019. aug. 11. 13:56
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Aki azt írta, reggel v napközben.... kérdezőnek van már 2 gyereke! Ráadásul nyári szünet van.... tovább nem ragozom.
2019. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!