Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyerekvallalas mikor? Alomnyar...

Gyerekvallalas mikor? Alomnyaralas vs babaprojekt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, velemenyetekre lennek kivancsi. Eskuvo illetve babaproject elott allunk, sajnos mint naszut nem tudtuk megvalositani h elmenjunk ahova szerettunk volna. Meg europan kivul nem voltunk igy thaifold lenne az uticel, de ugyanakkor nagyon szeretnenk mar babat is hihetetlen nekem is de 33 leszek fel ev mulva igy mar ugy erzem "futok" ki az idobol. Ha megyunk thaifoldre csakis jovo nyaron v tavasszal megvalosithato. Szerintetek halasszuk el es majd egyszer elmegyunk ha lessz babank utana? V ne nezzem azt a fel evet mar es elobb menjunk el majd eler az a projekt??😄

2017. szept. 1. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Amíg nem sikerül eldönteni, hogy a gyerek a fontosabb, vagy a nyaralás, addig ne vállalja gyereket
2017. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Igaza van az elsőnek. Én azt mondanám hogy most térj át egészséges életmódra, szedj folsavat, stb, és majd tavasz végén kezdjetek el próbálkozni a babával. Még ha rögtön össze is jönne, akkor is el tudtok menni az utazásra.
2017. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Én meg azt mondom, hogy utazás előtt semmiképp ne próbálkozzatok, mert elég egy jégkocka, és olyan hasmenést kapsz, hogy vége a terhességednek. Addig csináltass egy hormonvizsgálatot, ha minden ok, akkor előtte kezdj el vitamint szedni, nyaraláson meg már nem kell védekezni. Ha előtte nem mentek, utána már nem fogtok egy darabig, legalább is nem úgy.
2017. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is, amíg nem egyértelmű, hogy a baba fontosabb mint Thaiföld, addig maradjatok Thaiföldnél :) jobb lesz nektek ott.
2017. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem egyértelmű, hogy melyik a fontosabb a kettő közül, akkor menj csak nyaralgatni inkább. Magatokkal és a babával is kitolsz, ha nem szereted eléggé és csak a korod miatt kezdenétek el próbálkozni.
2017. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Már a megfogalmazás is sokat sejtet. A nyaralás "álom", a baba pedig egy projekt. Egyet értek azokkal akik azt írták hogy amíg gondolkodnod kell melyiket válaszd addig ne vállalj gyereket.
2017. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
33 éves vagy. Lehet paraszt vagyok, de arra se árt neked már gondolni 33 évesen, hogy az is lehet össze se jön az a gyerek és az ázsiai szemétdomb meglátogatására költött pénzecske hiányozni fog ahhoz, hogy összehozzák nektek záros határidőn belül, ne éveket kelljen várólistákon üldögélni minden próbálkozás előtt.
2017. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Te még csak fizikailag vagy érett a gyerekre, ne vedd bántásnak.

Menjetek nyaralni, ha nektek a nyaralás az "álom", nem a baba.

2017. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Bár nem írja itt le senki, egyáltalán nem probléma, hogy a gyereken kívül is vannak álmaitok, melyek megvalósítását gyerek nélkül szeretnétek.


Thaiföldre szépen menjetek el, az már csak egy fél év. Az pont elég arra, hogy rendszeresen sportolj, átállj a maximálisan egészséges életmódra, táplálkozz helyesen, szedj vitaminokat, stb., és egyáltalán: turbózd fel a tested.


A gyerekkel pedig az álomnyaralás alatt már próbálkozhattok :)

2017. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindenkit megertek, nem hinnem hogy eretlen vagyok a gyerekhez, esetleg ugy fogalmaznek hogy nem eg bennem a vagy meg de termeszetesen kivanom azert mar. Es arra gondolok ha lessz gyerek mar lehet soha nem megyunk el... en angliaban elek, itt a csapbol is az folyik h nem keso gyereket vallalni 40 evesen sem. Es ne ertsetek felre imadom a gyerekeket jelenleg is ez a munkam😊
2017. szept. 1. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!