Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugodt szívvel végezzem el a...

Nyugodt szívvel végezzem el a tesztet és kár izgulni, vagy lehet rá okom?

Figyelt kérdés

10 napja múlt el a menstruációm.

Nehezen jött meg, másfél napig csak pecsételtem, utána beindult, állagra nem észleltem eltérést, mennyiségre kevesebb volt, de így is kihúzta 6 napig az átlag 4 helyett.

Három napja érzem azt, hogy húz az ágy, picit rossz a közérzetem, émelygek és bár a hőmérő nem mutat nagy eltérést, én mégis úgy érzem néha, hogy magasan van a testhőm. A mellem nem fáj, maximum ha leveszem a melltartót, de az volt már máskor is.

Hason feküdni nem esik jól, mert keménynek érzem (?), szúr és fel is vagyok puffadva (ezt fekve nem érzem, de ha állok, akkor katasztrófa).

A hangulatom hol nyugodt, hol fel tudnék robbanni.

Elvileg 3 nap múlva fogok ovulálni.


Tesztet holnap tervezek csinálni, mert akkor jön haza a párom vidékről és ha esetleg pozitív, akkor nem szeretnék egyedül összeesni itthon, legyen aki elkap :)..., addig viszont érdekelne, ti hogy gondoljátok?



2019. aug. 17. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy nem vagy terhes. 3 nap múlva ovuláció, inkább az összebújásra koncetrálnék. Drukk!
2019. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Védekezésről semmit nem írtál. Ha nem védekeztetek, akkor van rá esély.
2019. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Maximum megszakítással.
2019. aug. 17. 18:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél inkább ovulációs tesztet, ciklus közepén annak több értelme van.


Terhességi tesztet venni teljesen felesleges.

2019. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás pearl indexe 35. Vicc védekezésnek hívni. Akartok gyereket?
2019. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem védekeztetek=lehetsz terhes
2019. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Tuti nem vagy terhes. 6 napig véreztél....
2019. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy vegyél tesztet, én rossmanban vettem egy 600 ftos tesztet. Nekem az is kimutatta a terhességét.

Vannak olyan nők akik lehet hogy menstruálnak, még is terhesek. (Közeli ismerős is átesett ezen, 3. hónapban vették észre)

Ha az a 600 ftos teszt nem mutatja ki akkor sajna nem sikerült. Bár nem tudom a szavadjárásából kivenni hogy tervezitek e.

Ha halványan mutatja az a teszt akkor valszeg sikerült. Én hogy biztosra menjek a reggeli pozi teszt után elrohantam egy drága tesztet venni, ami extra érzékeny. Hát tényleg pozitív lett.

2019. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem dolgozunk rajta direkt, hogy legyen kisbabánk, de ha becsúszik, akkor állunk elébe a szülői feladatoknak és élményeknek, ezért a megszakítás. A sorsra van bízva ez a dolog. Én nem bírom a latexet, fogamzásgátlót soha nem szerettem volna szedni, a hüvelygyűrű pedig nem vált be. (Pharmatexet használtam akkor, amikor még biztos voltam abban, hogy nem szeretnék gyereket.) 8 hónapja így csináljuk, eddig nem lett belőle semmi, de nem is érzetem semmi "tünetet".


A válaszokat köszönöm mindenkinek, zöld kezet adtam! :)

2019. aug. 18. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!