Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja így ébredtek, , volt...

2 napja így ébredtek, , volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok, 2 napja arra ébredek reggel, mintha beljebb húztam volna a hasamat. Mikor felébredtek, akkor tolom ki úgymond. Biztos hülyén hangzik,mintha magától behúzódna kicsit aztán én nyomom ki reggel nem értem az egészet..volt már ilyen valakinek?

2019. aug. 18. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Furcsa, én tegnap vettem észre, hogy néha akaratlanul is behúzom a hasam. Bár még csak 25 hetes vagyok. Szerintem nálam a tudat alattim műveli, így azt hiszi hogy kisebb a testem.
2019. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy talán azt hiszi így az agyam, hogy jobban elférek mondjuk a szék és az asztal között
2019. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy olyankor háton fekszel? Én néha arra kelek, hogy háton fekszem és mintha alig lenne hasam, mindig megijjedek és tapogatom, hogy meg van e?!? Pedig hatalmas egyébként... 30hetes vagyok.
2019. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oldalt fekszem háton nem tudok aludni.

Nem tudom mi lehet ez lehet álmomban behúzom? Na de egymás után 2 éjjel? Vagy nem is tudom...

2019. aug. 19. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!