Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányzom és 2hetes babám...

Dohányzom és 2hetes babám anya tejes lehet valami baja? Nem a lakásban dohányzom. Kb.6 vagy 7szalat elszivok!

Figyelt kérdés
Nem tudok le szokni

#Vagy tápszert #adják neki?
2019. aug. 22. 19:16
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Tápszert kezdtem adni neki nehezen kakil sárgás darabos a kakija az jó? Amikor cicizet akor sokat fent volt sírt is a kakija is folyosabb volt nem tudom melyik véglet jobb mert akor vizesebb volt a tejem.
2019. aug. 24. 17:03
 22/32 A kérdező kommentje:
:/
2019. aug. 26. 08:39
 23/32 anonim ***** válasza:
49%

Az enyém zsíros volt, s most olyannak tűnik az előtejem is. Átlátszatlan, teavaj színű. Orvossal vagy védőnővel kellene ezt megbeszélni... Az biztos, ha a tejeddel amúgy nem lenne baj, ha fél dobozzal szívsz is még mindig jobb neki, mint a tápszer. Esetleg kombinálni is lehetne a kettőt (legalább egyszer anyatejet kapjon).

Amúgy szoptatod, vagy fejed a tejet? Mármint, hogy vizesnek véled. Az eleje mindenkinek vizes, aztán spriccelés helyett mikor már csak folyik, sűrűbb, opálosabb, zsírosabb.

2019. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Á, vagy úgy, 2 hetes. Szerintem minden ekkora anyatejes babának folyós, vagy kenőcsös a kakija 🤷🏻‍♀️

Szerintem csak bestresszelted magad... de inkább szakemberre hallgass, mint rám. Nekem sosem volt a tejemmel gondom, csak találgatok

2019. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Rám a védőnő (6 hónapos volt a lányom, addig bírtam) úgy nézett, mint a véres rongyra, de lebeszélni meg sem próbált a szoptatásról, pedig már elkezdődött a hozzátáplálás. A cigiről sem, vagyis hangoztatta a rosszallását, de nem patáliázott különösebben miatta, jól tudta, hogy szülés utáni depresszióm volt, s ez úgy ahogy tartotta bennem a lelket, nyugodtabb lettem tőle.

Egyszóval nem, nem tesz jót a babának, de egy bizonyos mennyiségig még mindig jobb, mint a tápszer, vagy egy fokozottan stresszes, nyugtalan, ideges anyuka. Na ezt nem ő mondta, de ha nem így lett volna, mivel elég karakán asszony, és komolyan veszi a munkáját, ő is máshogyan reagált volna.

2019. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Én is ingerült és ideges vagyok mellette nem tudom másképp csak ha rá gyűjtok.
2019. aug. 29. 16:49
 27/32 anonim ***** válasza:
35%

Akkor ásd el magad!

Még ingerült meg ideges... Hát, egy kisbaba, főleg az első hetekben elég sok stresszel jár, a hormonok is baszakodnak, de nem mindneki olyan akaratgyenge, hogy élből egy függőségbe meneküljön.

Mi lesz majd, ha jön a hasfájás, fogzás, dackorszak? Az ilyen söpredék nő az, amelyik püföli is a gyereket, mert ő ideges...

2019. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
35%
3 hetes és te ingerült vagy mellette? Hát ez jó 🤣 de semmit sem olvastál terhesen, hogy milyen a jó kaki, stb? Ennyire nem vonzott egy csecsemő ellátása? Miért szültél? Becsúszott. 🤦‍♀️
2019. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

Lehet őt kövezni, de aki nem élte át az elvonást egy baba mellett, az nem is érezheti át. Főleg egyedül, vagy egy sokat dolgozó, vagy féltékeny (már nem ő az első) , "ősférfi" (minden az asszony dolga) pár mellett.

Miért vállalta akkor? Becsúszott? Ne szüljön az ilyen... Hja, ha elveteti, az sokkal jobb lett volna... És ha tervezték/tervezte, s még fel is készült legalább nagyjából mire számítson... Átélni egészen más.

2019. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
26%
Már rég nem kéne elvonási tüneteinek lennie, ha nem szarná telibe a gyereket. De azt teszi. De védjed csak, te tudod.
2019. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!