Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen babakocsit vettetek...

Ti milyen babakocsit vettetek vagy néztetek már? Esetleg Coletto vélemény?

Figyelt kérdés

2019. jún. 24. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk egy ABC Design mamba típusút.imádom.könnyű.irányítani is könnyű. voltunk vele anyósomnál, aki tanyán lakik, simán vette a rossz utat. Az előző babakocsink egy Baby Lux king volt, nagyon rossz volt, a pici sem akart megmaradni benne. Ebből mikor ki akartuk venni babómat el kezdett sírni. Szóval imádja, ami nagyon fontos!
2019. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Böbe1990 ***** válasza:
Nekünk Raf Pol Fenix 3in1 baby lux van. A babám is és én is szeretem. Könnyű irányitani, jól birja a terepet+a teleszkopos váz sem hátrány. Én csak ajánlani tudom.
2019. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Coletto Austin 3 volt, két gyereket szolgált ki nálam, új állapotban adtam tovább. Ha nem kell emeletre cipelned, akkor jó, mert egyébként nem túl könnyű. Bár volt mellette egy Pliko P3 csak a sportrész, azt sem cipeltem volna sehova.
2019. jún. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk TAKO Baby Heaven Exclusive kocsink van, 3in1-ben. Még nem használjuk. 😊
2019. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!