Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megvaltozott szag odalent,...

Megvaltozott szag odalent, erdemes megemliteni az orvosnak?

Figyelt kérdés

Nem mondhatom, hogy budos, csak mas, ezt a szagot a tejfolehez tudnam hasonlitani, amit eddig nem tapasztaltam. Nem viszket, nem mas szinu a folyas, csak ez fura...

21 hetes vagyok


2019. aug. 23. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Hát én megemlíteném.
2019. aug. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tuti nem mondnanám, ha nincs más tünet. A szaglásod is más terhesen, a hüvely Ph is, a folyás is más. Ha te nyugodtabb vagy, említsd meg, de semmit nem fog csinálni vele.
2019. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is változott, szintén kb. félidőben. Azt olvastam normális. Mikor már nagyobb hüvelyi folyásom volt említettem dokinál, de azt mondta ha nem fáj, viszket, egyéb nincs gond. Többször kell zuhanyoznom sajnos, bár lehet csak én érzem :)
2019. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
20 hetes vagyok. Ugyan ez. Többet zuhanyzok, öltözök át. Fertőzés nincs, de valami más. Érdekes az első terhességemnél nem tapasztaltam ilyet
2019. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!