Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 10-11 hetes terhesen...

Ha 10-11 hetes terhesen elmegyek kb 3 rövidke szolira akkor az árthat a babának? Soha életemben nem voltam még szoliban.

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Azt pontosan nem tudom árt e, amikor én megtudtam, hogy terhes vagyok többet nem mentem.

Nem értem miért pont most akarod elkezdeni, ha eddig soha nem jártál.?

2008. nov. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Elvileg nem igazán ajánlják, mert vérbőséget okozhat. Ugyanaz a kerülendő kategória, mint a forró fürdő, vagy a szauna.
2008. nov. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Terhesen ne! Valószínű, hogy nem lesz semmi baja a babának, de ne pont terhesen szolizz, ha eddig sem voltál, meg amúgy se! Majd szülés után.
2008. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Szia


ha nem voltál még akkor most terhesen ne is menj, az aki elötte is járt, annak is csökkentett ritmusban ajánlják.

Ki lehet bírni h nem mész.Ém nagy szolis voltam de a Babóka fontosabb.

Boldog babavárást

29 hetes kismama

2008. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha eddig soha sem voltál, akkor főleg növekszik az esélye annak is, hogy leég a bőröd. Mivel ugye nem vagy hozzászokva. És a leégéstől nagyon kell óvakodni ebben az időben. Mivel még a terhesség elején vagy, most alakul ki a babának mindene,szerintem ezt a szoláriumot hagyd ki!
2008. nov. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem most akatom kezdeni, csak kb 3 rövid laklalomra gondoltam, nem egy rendszeres szoliba járásra. 12. héten megyünk egy helyre ahol jó lett volna talán ha van minimális kis szinem és nem vagyok olyan hókadt mint most.


Mi lenne, ha barnító krémet használnék?

De ha árt, akkor nem érdekel.

2008. nov. 15. 11:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Barnítós testápolót nyugodtan használhatsz megfelelő bőrápolás után,és nagyon szép napbarnított színed lesz ha ügyenesen használod. (Dove, Nívea)
2008. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a Johnsons Holiday skin testápolót használtam és szép színem lett már 3 nap után.Próbáld ki, szerintem nem az nem árt.
2008. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a nívea önbarnítót használom, attól nem leszek foltos.

Mielőtt elkezded használni radírozd le a tested, majd minden este tusolás után testápoló helyett a nívea önbarnítóval kend le magad jó vastagon. Egy hét alatt szupre színed lesz, olcsóbb és egészségesbb mint a szoli.

2008. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor marad az önbarnító.
2008. nov. 15. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!