Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ovulációs teszt 3 napig...

Az ovulációs teszt 3 napig mutatta, hogy van peteeresem. Szóval három egymást követő nap együtt is voltunk (amúgy olyan 2-3 naponta vagyunk együtt). Volt akinek így jött össze a baba?

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, de kivehető volt az lh csúcs? Egyébként mi együtt voltunk minden nap, a 3. baba elsőre sikerült.
2019. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Persze, kivehető volt.

Mi is gyakran voltunk együtt ezelőtt, de a nogyogyaszom és a férjem urológusa is azt tanácsolta, hogy 3 naponta csináljuk. Lassan egy éve nem jön a baba. Pedig nekem a hormonjaim, verkepem tökéletes, nincs se PCOS-em se semmi, férjem sperma mintája kiváló. Szóval mindent nevetünk már, hogy szülők lehessünk.

2019. aug. 24. 18:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,h pont a 3 nap miatt csúsztok le, lehet naponta kéne,drukkolok!
2019. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első nap nagyon erős második csík, második nap, picit halványabb, harmadik nap még halványabb. És mindhárom nap együtt voltunk. Akkor miért csusznank le. Minden nap meg nem lehet együtt lenni, lévén dolgozunk, fáradtak vagyunk és mind a nődoki, mind az urológus azt mondta, a 3-4 naponta együttlét az ideális.
2019. aug. 24. 23:20
 5/10 A kérdező kommentje:
De nagyon köszönöm a drukkot 😙!
2019. aug. 24. 23:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi úgy voltunk, hogy minden nap együtt voltunk, hátha osszejon a baba. De nem jött össze abban a hónapban. Következőben már 2-3 naponta, és próbáltuk a peteérésem körülbelüli idejében is. És igy osszejott. :)
2019. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi is két három, Van hogy négy naponta vagyunk együtt. Így sem jön a baba. Mikor kétnaponta voltunk, akkor sem jött. Szóval nehéz dolog ez, pedig mindketten egészségesek vagyunk.
2019. aug. 25. 19:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi is több mint 1 évig próbálkoztunk.

Étkezésre is oda kell figyelni, valamint én folsavat, D vitamint és INOFOLIC port szedtem a megtapadáshoz.

3 hónap elteltével hozott eredményt ez a vitamin bomba.


Amúgy én is LH teszteltem, így kitapasztaltam mint te is a peteérés idejét és hosszát. Mi előtte és utána is csináltuk, 6 napból 6 napot csináltuk minden nap úgy hogy mi vendéglátósok vagyunk mind a ketten.

Én elhiszem hogy fáradtak vagytok, de valahogy meg kell találni azt az érzést is ebben a helyzetben, hogy ne csak a baba miatt csináljátok, hanem mert jó ha szeretkeztek. Ne muszájból kelljen csinálni.

Ilyenkor illik bevetni a játékokat, filmeket, titkos vágyakat. :)

2019. aug. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szedek Gynositolt, Trimesztert, D3 vitsmint, méhpempőt, Clostybegyt. Reggelente már a vitaminokkal jól lakom 😄. Ezt mind amúgy a dokim tanácsára biztos ami biztos alapon. Nagyon bízom benne, hogy a folsav kifejti a hatását.
2019. aug. 26. 05:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én is használtam LH tesztet, a peteérés előtt alatt és után naponta voltunk együtt.

Aztán ráuntam, nem LH teszteltem, csak simán mikor érzékeltem a peteérést (tojásfehérje szerű nyák stb.) akkor kétnaponta voltunk együtt (3 nap kihagyás már sok!).

Így jött össze a 4. hónapban, múlt héten teszteltem pozitívat :)

2019. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!