Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hetes kismama vagyok. A...

13hetes kismama vagyok. A méhlepényem elöl és mélyen tapadt meg. Ez mit jelent, veszélyes lehet? Az orvosom azt mindta nem szerencsés, nem lehet emelni. Volt valakinek ilyen? Félek, hogy baj lehet

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosod jól fogalmazott, nem szerencsés. Barátnőmnek olyan volt, és semmi gond nem volt egész terhesség alatt, csak néha vérzett, ha túlhajtotta magát vagy nehezebbet emelt 2 kilónál. De ez csak az első trimeszterben volt. Azóta természetes úton megszületett a kisfia.


Viszont mikor kórházban voltam nőgyógyászati problémával, a szobatársamnak is ilyen volt. Ő 24 hetes volt akkor és már 6 hetet kórházban töltött, mert minden apró mozdulattól vérzett, nagyon magas volt a vetélés és a koraszülés kockázata. Folyamatosan kapta a tüdőérlelőt, hogy ha véletlenül megindul a szülés a babának legyen esélye kinn. Sajnos nem tudom mi lett velük végül, mert engem előbb kiengedtek.


Annyit tudok még, hogy a placenta helyzete még egy picit változhat. Reméljük neked nem okoz majd problémát.

2019. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hü,köszönöm,h.írtál.Akkor tényleg nagyon kell vigyáznom.👼
2019. aug. 24. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
12 héten nekem is így volt, semmi emelés, cipelés, sex. 18 hétre elkúszott, már csak simán mellsőfali maradt🙂
2019. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!