Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hany hetente kell nezni a...

Hany hetente kell nezni a toxoplazmat?

Figyelt kérdés
Ha negativ lett a terhesseg elott, tehat fogekony vagyok, mi az a biztonsagos ido-intervallum, amiben jo, ha szurnek, hany hetente?
2019. aug. 29. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Ez egy zagyva kérdés. Fogékonyság erre nincs.
2019. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

1.-es ha nem értesz hozzá, inkább lapozz tovább.

Nekem 2-3 havonta meg kell ismételni, mert cicánk van, és sem a cica, sem én nem estünk át a fertőzésen. De csak biztonságból, mert amúgy betartom a játékszabályokat. Az állatorvos azt mondta, elég, ha a cicát nem engedjük az udvarra a terhesség alatt, és nem én szedem ki a cicaalmot. Máskülönben nem lehet egyikünk sem pozitív a terhességem alatt.

Azt is mondta, hogy mosatlan és nyers ételektől hamarabb el lehet kapni, szóval ne izgulj!

2019. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem feltetlen a cica miatt, hanem ugy barmitol, ami nincsen atsutve, mosva, stb..etterembol is akar.
2019. aug. 29. 17:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha vigyázol, akkor nem lesz gond.
2019. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
2-es :gyorsan olvastam a kérdést, és úgy értelmeztem,hogy ő alapból fogékonyabbnak érzi magát,mint más.
2019. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Neeem :) csak egyszerűen nem estem át rajta.
2019. aug. 29. 17:54
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
2es, te se sokat ertesz hozza...
2019. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sem estem át, leleten az van hogy 4-6 hetente de azt mondták ráér 6-8 hetente.
2019. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves 7#! A 2-es válaszoló tök jól leírta. Mit tennél hozzá vagy javítanál? 😂
2019. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk vannak cicák szóval férjem takarította az almot. Egyébként alaposabban mostam meg a zöldségeket, gyümölcsöket. A mosogató mellé beszereztem egy flakon kézfertőtlenítő gélt. 🙂


Egyébként kiskoromban ahogy a bátyáim fogalmaztak, haza hordtam az összes tetves, mocskos, beteg elanyátlanodott jószágot, mégsem estem át rajta. Pedig agyon babusgattam, puszilgattam őket. Vagányan mentem vérvételre majd amikor kézhez kaptam az eredményt megdöbbentem, hogy negatív.

2019. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!