Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen idegesítő kérdés vagy...

Milyen idegesítő kérdés vagy mondatok hangoztak el a terhességetek alatt?

Figyelt kérdés
Lehet már én vagyok nagyon feszült a vége felé de hogy állandóan azt kell hallgatnom hogy csúcsos hasam van mert kisfiú lesz, hogy mekkora a pocakom, nem sokára szülni fogok, még fent van nagyon a pocakom, és biztos azért van savam mert sok haja van. Miért talán másnak nincs sava terhesség alatt? 🤷‍♀️🤔

2019. aug. 30. 07:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve hogy édesanyám hagyni se hagyta hogy babaruhákat vegyünk egyszer csak beállított 2 szatyornyi Vál majd még kettővel és most van vagy 8, és nem csak pici ruhákkal kB olyan egy éves koráig, de mindig elmondja hogy ő már nem vesz többet meg várja még
2019. aug. 30. 07:41
 2/13 A kérdező kommentje:
Meg születik, pedig már rászólt ám hogy hagyja abba de nem tudja 😏
2019. aug. 30. 07:42
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

1. Ezek a kérdések-mondások azok, amiket mindenk megkap, nem kell komolyan venni, ezek csak régröl amradt szokásos megjegyzések.

2. Azt viszont nem értem, mi köze anyukádnak ahhoz, hogy veszel-e a gyereknek ruhákat (hogy tudja megtilteni neked???), másrészt meg ha nem akarod, hogy abban legyen majd a gyerek, amit ö vett neki, akkor miért nem adod vissza neki, aminekt hoz?

3. Nekem nagyon úgy néz ki, hogy nem vagy érett, felnött nö, hanem egy kislány, akinek az anyuka parancsol.

4. A gyerek apja/a párod mit szól ehhez?

2019. aug. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mind voltak/vannak nekem is, mint neked, kérdező :/

Emellett:

-3 orvos is megerősítette, hogy ez biza kislány lesz, én is láttam, mert annyira beterpesztett, hogy nem lehetett fiúnak nézni még véletlen sem. De anyukám a "megérzésével" még mindig nem tudja elfogadni, folyton fiút szajkóz. A múltkor már csúnyán kellett leszerelnem sajnos, de kicsikarta magának.

- riogatnak az anyukák a horrorszülés történeteikkel (ami persze abból a szempontból nem rossz dolog, hogy az árnyoldalakkal is tisztában vagyok legalább, csak már kezdem furcsállni, hogy soha senkinek nincs sima és boldog szülése komplikációk nélkül?)

- rám akarnak sózni minden agyonhasznált, összehányt, agyonmosott ruhát, és félek nem elfogadni, mert én ilyen vagyok, nem akarom megbántani, hogy köszi nem kell.

- mindenki tapogatni akarja a hasamat (na ilyenkor azért már ácsit mondok, kivéve anyunak, anyósomnak és a férjemnek, nekik engedem)

- amikor megtudják, hogy cicám van, jön mindenki az okosságokkal, minden amit el tudtok képzelni és akkora baromságokat tudnak mondani, hogy szörnyű. Ezekből a legrosszabb: "most hogy jön a baba nem gondoltátok kirakni a macskát?"


ha eszembe jut még valami akkor írok :)

2019. aug. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Nem sokára szülni fogsz és a te gyermekeddel kapcsolatban az anyukád mondja meg, mit hogyan csinálj? Megtiltja, hogy ruhát vegyél a saját gyerekednel? Hány éves vagy? Vagy mennyinek lát ő? Kapd össze magad az alatt az idő alatt, amíg még benned van a baba, mert nagy balhé lesz így ebből idővel.


Egyébként semmi nem idegesített, imádtam a várandósságaim minden percét. Remélem, átélhetem még a csodát. 😊

2019. aug. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ilyenek vannak, de a többség normális. Aki nem az, azt kivágom a fenébe. :D ha anyám, ha nem.
2019. aug. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
😁😁😁😁 Nem tiltja meg hogy én ruhákat vegyek. Csak ha beállít 2 szatyornyi ruhával még se mondhatom meg neki amit már megvette hogy na most vidd vissza. Persze mi is vettük pár darabot, teljesen félreérteték szerintem amit írtam. Nem is parancsol rám hogy a gyerekre csak azt adhatod rá. De le is írtam hogy rászóltam nem kell több ruha. 20 hét után kezdte el a vásárolgatást nem gondoltam hogy ennyire belefogja élni magát.
2019. aug. 30. 08:57
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi fiatalon vállalatunk babát a párommal, mikor megtudták hogy babát várunk rengetegszer megkaptuk hogy tervezz volt e és mikor azt mondtuk hogy igen meg vissza is kérdezték hogy biztos??
2019. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok nálunk is hoztak a letojt agyonhasznalt ruhákat, de a szomszéd asszonyom kérdés nélkül. Csak jött mindig a nagy szatyrokkal utána meg gondolkodhattam hogy mit kezdjek vele
2019. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

Hát tényleg nem kell foglalkozni ezekkel a beszologatasokkal, persze idegesitoek, de a ti babátok is teljesen más, mint x másik embere. Nincs egyforma baba.


Hogy válaszoljak is:

Csak az idegesített fel, hogy sokan azt mondogatták, hogy aludjak, amíg tudok, mert ha megszuletik nem fogok... Mintha tudnak, hogy milyen lesz a születendő baba... Azért, mert más megszivta mi meg nem. Amúgy nagyon is jó alvó baba.

2019. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!