Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen idegesítő kérdés vagy...

Milyen idegesítő kérdés vagy mondatok hangoztak el a terhességetek alatt?

Figyelt kérdés
Lehet már én vagyok nagyon feszült a vége felé de hogy állandóan azt kell hallgatnom hogy csúcsos hasam van mert kisfiú lesz, hogy mekkora a pocakom, nem sokára szülni fogok, még fent van nagyon a pocakom, és biztos azért van savam mert sok haja van. Miért talán másnak nincs sava terhesség alatt? 🤷‍♀️🤔

2019. aug. 30. 07:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A beszólások engem is idegesítenek de nem tudok velük mit kezdeni szóval ignorálom. Viszont a határaimat elég konkrétan meghúzom és nekem senki sem lőcsölhet a nyakamba olyat, amit nem akarok. Nem fogadok el lehányt cuccokat és anyukámnak is jó elején megmondtam, hogy ez a mi gyerekünk és nagyon hálás vagyok minden segítségéért ami tényleg segítség, de nem fogok se tőle sem mástól olyan dolgokat lenyelni, amik nekem óriási teher és kérem ezt tartsa tiszteletben. Mondjuk én a báli életben is ilyen vagyok, csak hogy ne tűnjek bunkónak, nem jó pofizok ha valaki rám akar valamit erőltetni. Neked is ki kéne állnod magadért. Megmondani, hogy bár tudod hogy a jószándék vezéreli, neked ez nem segítség hanem teher és nyilván nem szándékozik neked a terhedre lenni. Állj már ki magadért, különben sokkal de sokkal rosszabb lesz ha már ott van a gyerek és abba is beleokoskodik meg jobban tud mindenki mindent és te csak a part széléről fogod nézni az eseményeket.
2019. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a "kedvencem", mikor megtudják, hogy babát várok: Nem is mondtátok, hogy próbálkoztok!

Miért, be kellett volna jelenteni?? :D

Másik, hogy a 17.hétben vagyok, de még nem látni rajtam. Ekkor jön a Ne örülj, majd meghízol úgyis a végére.

És a 3.kedvenc, hogy hova teszem majd a kutyát és a macskát?

Rosszabb napjaimon amúgy engem is felidegesít, de a jobb napokon, csak vágok egy fejet, és nem foglalkozom tovább ezzel.

Kitartás Neked :)

2019. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%
Engem az idegesit mikor valaki rám akarja kényszeríteni a saját nézetit. Pl. fertőtlenítéssel kapcsolatban. Én eldöntöttem hogy nem fogom a gyereket sterilen nevelni, nem szeretem ha nyomják hogya jajj hat muszáj venni cumisüveg fertőtlenítőt, mert elmosogatni aztán nem elég. Hagyjuk. De ugyanez a mikro ellenesek, a muszáj a kisruhat vasalni stb. Ezektől labrazast kapok. Nem zavar, hogy ő így latja jónak de ne próbáljon már meg megtéríteni. De ugyanez a szoptatás nácikkal stb. Lényegében mindegy mi a téma, de a szélsőségekkel én nem értek egyet és nem akarom hallgatni a hittéritő szövegeket.
2019. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!