Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy olyan férfitól esem...

Ha egy olyan férfitól esem teherbe, aki minden nap füvezik, lehet egészséges a baba?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, és igen, szeretem Őt annyira, hogy a gyermekem apja legyen. Ő 34 éves, én 22. Mindennél jobban szeretem Őt es szeretnénk lassan saját családot, orvossal is fogok erről konzultalni természetesen.


Mást nem használ, csak füvezik, de mégcsak alkoholt sem iszik soha, mert azonnal hányna tőle. Egyedül ezzel az egy káros szenvedélyével van kétségem.



2019. aug. 31. 17:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
Igen, lehet egészséges, de lehet beteg is.
2019. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

1, koszi a korrekt választ! Akkor gondolom, elsősorban nem ezen múlna! :)


Egyébként én teljesen egeszséges vagyok.

2019. aug. 31. 17:34
 3/30 anonim ***** válasza:
79%

Igen lehet egeszseges baba,de sajnos beteg baba is szulethet.

Van ilyen ismerosom,nekik egeszsegesek a csajok. 15.hetes.

2019. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
3, köszi Neked is a választ, plusz hatalmas gratula az ismerősödnek így ismeretlenül is! :)
2019. aug. 31. 17:38
 5/30 anonim ***** válasza:
62%
Kerdezo,ha nem gond meg kerdezhetem,hogy a párod le-e szokna róla ha babás leszel?
2019. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

#5 ezt sajnos nem tudom... lehet leszokna, lehet nem, mivel én hordom ki úgymond, tehát főleg az anyán, vagyis helyesebben a kismamán múlik a baba egészsége, fejlődése, nem az apán, aki "csak elkésziti".


Egyébként azt mondta, babaprojekt előtt egy hónappal esélyes, hogy leteszi, hogy tisztuljon kicsit. :)

2019. aug. 31. 17:42
 7/30 A kérdező kommentje:
Csak azért is kérdezem meg, mert én úgy vagyok vele, hogy lassan leteszem a tablettát is. Es onnantól kezdve bármikor összejöhet... :)
2019. aug. 31. 17:44
 8/30 anonim ***** válasza:
16%
Kivanom hogy minel elobb babàsodj🙏☺
2019. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
54%

A tablettának is kell kb egy hónap.

Egyébként az, hogy "füvesen" "készíti el" a babát, az a kisebb baj attól, hogy ha terhesen melletted fújja a füstöt, na az nagyobb gond.

Rokonom, igaz ott ő anyaként, de egész terhesség alatt cigizett és koraszülött(6hó) babája lett.

2019. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

#8 Neked is minden jót kívánok szívemböl, és köszönöm a kedves kívánságot! :)


Utolsó, koszonom szepen a választ :)

2019. aug. 31. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!