Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy olyan férfitól esem...

Ha egy olyan férfitól esem teherbe, aki minden nap füvezik, lehet egészséges a baba?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, és igen, szeretem Őt annyira, hogy a gyermekem apja legyen. Ő 34 éves, én 22. Mindennél jobban szeretem Őt es szeretnénk lassan saját családot, orvossal is fogok erről konzultalni természetesen.


Mást nem használ, csak füvezik, de mégcsak alkoholt sem iszik soha, mert azonnal hányna tőle. Egyedül ezzel az egy káros szenvedélyével van kétségem.



2019. aug. 31. 17:32
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

# 17 bocsanat, nem válaszoltam a kérdesedre, hogy milyen gyakran: esténként szív el egy szálat, hébe-hóba a haverjaival egyet, délután, munka után.


Egyebekben minden rendben, nem egy beteges fiú :)

2019. szept. 1. 12:34
 22/30 anonim ***** válasza:
3. egeszseges babat varom ! :)
2019. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
#utolso szívből gratulálok, öröm ezt olvasni! :)
2019. szept. 6. 18:17
 24/30 anonim válasza:
57%
Mekkora betokosodott barmok vannak... nem te kérdező... hanem szemen ütött ez a szó hogy drogfüggőtöl.... M.o-n kivül tucatnyi oraszágban legális már ennyi erővel kávét se igyon senki mert azis rossz drog... amugy ismerősöm hasonlo kaliberü lehet mint a párod és a 4. Egészséges babájuk jön...remélem összejön nektek sok sikert és BÉKE :)
2019. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
#24 hatalmas zöld pacsi Neked es igrn, össze fog jönni nekünk is, csak várok még egy honapot a fog.gátló miatt, utána viszont SEMMI SEM tart vissza!!!!! 😊✌❤
2019. szept. 10. 14:29
 26/30 A kérdező kommentje:

Jelzem, 3 éve nem volt beteg a párom, egészséges, életerős, esténként füvezik, na bummm..

És akkor mivan? :)


Hatalmas gratula a Te ismerősödnek is utolsó! :)

2019. szept. 10. 14:31
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem után 1 évvel én és párom az egy hetes szülinapi partimon ünnepeltük felváltva betépve és berúgva, napi 1-1 doboz cigivel, mint kiderült, 5-6 hetes voltam, csak nem tudtam... Mikor megtudtam, végigszorongtam a terhességet, h mi lesz a babával. Most 10 éves, gyönyörű, osztályelső, 1-2 megfázáson kívül nem volt beteg. Nekünk qva nagy szerencsénk volt, azóta is áldom az Istent! Ja: utána néztem, az alkoholtól jobban tartottam, mint a jointtól. Amúgy keress rá, bizonyos típusú meddőségek esetén már kísérleteznek a thc alkalmazásával, bár asszem, csak a női oldalon...
2019. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
61%
Jobban bele gondoltam nem csak egy ilyen ismerősöm van akinek meg apa anya is sziv és egészséges a gyerek vagy a gyerekek ugyhogy nefelj😀😀 és szerintem még mindig jobb ha apa elsziv este egy jointot és ellazul minthogy 11 kor haza esik metál részegen és terrorizalja a csaladot...a fűtöl még nem halt meg soha senki 24 es voltam✌🏻
2019. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
50%

19 vagyok, a fiam meg született, teljesen egészséges :)

Drukkolok

2019. okt. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Kedves kérdező, sikerült a baóca? Hogy vagytok?
2023. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!