Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után egészséges baba,...

Vetélés után egészséges baba, problémamentes terhesség?

Figyelt kérdés
Progeszteronhiányom, IR-em, PCOS-em is van, sőt az ösztrogéndominancia is szóba jött. Volt egy vetélésem. Most 8 hetes 5 napos várandós vagyok. Eddig minden rendben a picivel, szívhang, mérete, és ami kell minden. Azonban az aggódás mindig bennem van, annyira várom a 12. hetet, hogy kicsit megnyugodhassak. Pozitóv tapasztalatokat szeretnék akik ilyen betegségekkel, esetleg vetélés után egészséges babát hoztak világra!
2019. márc. 10. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Progeszteronhiányom van nekem is. Az első terhességem 11 hetesen kellett befejezni a baba betegsége miatt. A második terhességemnél későn kaptam a progi pótlást, de valószínűleg az a pici is beteg volt. 7 hetesen műtöttek, mert nem volt szívhang. Genetikushoz is elküldtek. (nem találtak okot) A harmadik babám igazi szivárvány baba! A terhesség alatt minden rendben volt, pedig már 38 voltam. Most 1 éves a kisfiam és egy igazi csoda! :) Minden rendben lesz! Hidd el én aztán végig remegtem az első 20 hétben minden ultrahang előtt, de aztán ahogy telt az idő kezdett feloldódni ez a görcs. Beszélgess a babáddal sokat, énekelj neki, higgy benne, hogy veled marad! Drukkolok és jó egészséget nektek!
2019. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pcos, veteles utan azonnal megfogant baba, hisztis de egeszseges terhesseg. Mar nagy lany :)
2019. márc. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt egy missed ab-om, majd IR-el teherbe estem... azóta minden rendben. Az elején barnázgatás miatt kaptam progeszteron pótlást.

Igaz még nem szültem meg, 30 hetes vagyok, de eddig minden vizsgálaton mindent rendben találtak, semmi nőgyógyászati/hormonális probléma nincs (csak cukorbetegség van, de inzulin nélkül karbantartható).

2019. márc. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jelen :)

10 hetes elhalt terhesség , hematoma mellette , progeszteron hiány ! Mutet után egyszer jött meg és megfogant a kisfiam .....

Problémamentesnek nem mondanám vele se a terhesseget mert itt is progeszteron hiány volt valamint verhigitoval is szúrni kellett magam de minden jól végződött :) 40+2 re született császárral!

Ezutan 4 évre jött a kisteso aki ismét a progeszteron hiányt és a verhigitot hozta magával de ő 38 hétre indult magától szinten császárral !

Tavaly nyáron elterveztuk jön a kisteso , de sajnos augusztusban méhen kívüli terhesseget állapitottak meg , decemberben kezdhetünk neki probalkozni azonnal megfogant a baba aki most 12 hetes :)

Itt is jött a progeszteron hiány valamint a verhigito de ez legyen a legkevesebb ! Boldog babavarast ! A lényeg engedd el múltat és csak előre

2019. márc. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm mindenkinek!!

Akinek van még pozitív tapasztalata várom! Tudom, van sok negatív is, de nekem most a jó dolgokra kell koncentrálnom! Köszönöm nektek és gratulálok!

2019. márc. 11. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!