Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tévedhetett ekkorát az...

Hogy tévedhetett ekkorát az orvos?

Figyelt kérdés
7 hetesen 9 mm petezsákot állapított meg az orvos, teljes pánik, osszeomlás... másnap új vizsgálat, új doki, új gép.. kiderült, hogy magzat van, pulzáló szívvel. Hogy nézhette az első doki petezsáknak?? A hatalmas öröm mellett elvesztettem minden bizalmam a kórház felé.

2019. aug. 31. 18:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Benézte vagy rossz minőségű a gép, előfordul. Még akkor is, ha ez a te szempontodból egy világ összeomlása.


Én is láttam ilyet még gyakorlaton, hogy kismamát átküldték egyik géptől a másikig, és a másiknál már jobban látszott.


Ezért érdemes bizonytalanság esetén várni vagy másodvéleményt kérni.

2019. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
9 mm-es petezsáknál sokkal nagyobbat is szoktak tévedni az egészségügyben. Boldog lehetsz, hogy egész eddig ezzel nem voltál tisztában. Ott is emberek dolgoznak, és Magyarország eszközparkja sokszor nevetséges szinten van.
2019. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy szar minőségű volt az UH gép?
2019. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy naiv vagyok, de nem gondoltam volna, hogy ez 2019ben megtortenhet....
2019. aug. 31. 18:21
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az hogy 2019 van nem jelent semmit sem, nem mindenhol van anyagi keret jobb és újabb ultrahang gépre sajnos.
2019. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt hiszed, hogy az orvostudomány végtelen, és nincsenek emberi, anyagi meg millió egyéb faktor, akkor nagy pofonok fognak érni a terhesgondozás és a gyereknevelés során is :)
2019. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Kapaszkodj meg: Úgy, hogy ember, nem Isten. Márpedig egy ember tévedhet. Nyilván veled is meg történt már.
2019. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta elhalt terhesség menjek másnap a beutalóval kaparasra, de előtte azért a kothazban nézzenek mégegy ultrahangot. Néztek. Már 11eves az eredmény:) Gyenge volt a gép. Az orvosnak meg szar volt az empátia készsége. Én már aznap mikor megtudtam h minden ok, túl is tettem magam a dolgon.
2019. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

5 hetesen véreztem azt mondta a doki hogy vetélés is lehet de hogy honnan jött a vér azt nem tudta megmondani. Én inkább csak maga a modorán voltam felháborodva persze végig aggódtam és aggódom is a terhességem miatt.

37.hkm

2019. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk az 1.5mmes tarkóredőt mérte 5.5nek. a TB ellátás egy kalap szar. A orvosok nagy része arrogáns fax, az asszisztensek meg a betegeken élik ki a kisebbségi komplexusukat. Kicsit tele van már a tököm vele, hogy minden rendelésen úgy indít az asszisztensnő, hogy "minek jött ide".


A tanulság: semmin ne lepődj meg.

2019. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!