Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a vélemény, a saját orvos...

Mi a vélemény, a saját orvos felkérésével kapcsolatba? Érdemes, vagy inkább a saját negnyugtatása az embernek, hogy van saját orvosa. Mert hallottam ellene szóló, és mellete szóló érveket, de mi a nagy többség tapasztalata erről?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 20:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2019. szept. 1. 15:17
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti, hála Istennek, ez nem igaz, hogy aki veszelyeztetett, annak alapból császár! Biztos van ilyen kh vagy inkább orvos, szetencsére, ahol én szültem/szülök, ott szó sincs ilyenről.
2019. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Hàt reméltem ez csak rém hír volt, de vicc hogy egy háziorvos asszisztense mondta nekem. Hogy mondhat ilyet ha nem igaz... Na mindegy, köszi. Én se akarok császárral szülni.

De te is azt mondod hogy ilyen esetben kell dokit fogadni? Azt is mondták ha veszélyeztet vagy akkor simán szülésznő nem vállal. Kell doki is hozzá.

2019. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 2x csúnyán véreztem - egyszer levált egy nagyobb nyálkahártya darab (tesó gyanús volt, de 7 hetesen akkor mentem volna az első vizsgálatra másnap, szóval utólag már nem tudtuk meg), másodszor a lepény érte el a begyógyulatlan hematómát, de szerencsére 2 nap után abbamaradt a vérzés. Van egy lányom, de előtte volt már egy vetélésem. Szóval elvileg veszélyeztetett a terhességem, fokozottan. Ennek ellenére 37h-ig dolgoztam, igaz a munkám nem nehéz. Fogadott orvost erősen javasolták, de kötelezni erre nem lehet. Császár sem alap ilyenkor - attól függ miért veszélyeztetett valaki, s az indokolja-e. Nálam a kezdeti magas vetélési rizikó nem olyasmi, ha egyébként minden oké, akkor indokolná. Volt egy kis para befordul-e, mert forgott mindenfele, volt haránt fekvése, faros, minden, de végül befordult időben - pár nap vagy egy hét, s már nem nagyon lett volna helye... 38hetes, minden rendben vele, szóval a természetes szülés lesz a cél, elsősorban.
2019. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szuper kedves utolsó.

Egy kicsit megnyugodtam. Nagyon kívánom neked, hogy könnyű szülésed legyen és tényleg ne adódjon semmi komplikáció.

2019. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

38h 5 napra meglett, szuper szülés volt, szuper szülésznővel és dokival, akinek sok dolga nem akadt velem 🙏🏻 Igaz a végére estem csak be mentővel, 35km-ről érkeztem 10-ről 2 perces fájásokkal, ami a végére egy perc fájás, egy perc nyugit jelentett 😅 Gátvédelmes szülésznőt fogtam ki, egyetlen öltésem lett (hüvelyben), hogy mennyit mozoghattam volna szabadon, ki sem derült, de minden esetre szimpatikusak voltak❤️🙏🏻

Szóval ki lehet fogni... Akár :)

2019. szept. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani, köszönöm :)
2019. szept. 3. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!