Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti aggódtatok a genetikai...

Ti aggódtatok a genetikai uh-k előtt?

Figyelt kérdés

En nem vagyok egy paramami, de most elkezdtem aggódni. Kedden megyünk a 20. heti genetikai uh-ra. A 12 hetesen minden rendben volt. Láttuk mind a két agyfélteket a szíve rendben volt, a belei jó helyen láttuk a 10 ujjat- a lábujjakat meg nem, mert túl picik voltak meg, azt mondták jól működik az emésztés is meg minden.

De most mégis aggódom nagyon, hogy mivan ha...

Már rugdal egyébként.

Nektek hogy zajlott ez az uh? Feltetek? Mennyijei volt kb?

Köszönöm



2019. szept. 1. 21:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Inkabb ideges voltam h mi a francnak kell ennyi vizsgalat feleslegesen...
2019. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknél sem. 😊
2019. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat a mennyijei az szeretett volna lenni hogy mennyi ideig. Nem tudom hogy torzult el szegény.
2019. szept. 1. 21:45
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is aggódtam, de persze reménykedtem, h minden rendben van. Minél hamarabb túl akartam esni rajta.

Alaposan megnézte a belső szerveket, méreteket, kb ennyi.

Az, hpgy "mennyijei volt"?... Nem értem :/

2019. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Nem voltam ideges, úgy voltam vele, hogy ha ideges vagyok ha nem, akkor is már kész tények vannak a pocakomban.

Inkább azt vártam, hogy megint megpillantsam őt a monitoron.

Édes volt, éppen szopta az ujját, és úgy integetett, mint egy űrhajós a rakétából :D

Ne aggódj, nem lesz semmi baj nálad sem!

2019. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, oké csak most látom: nekem kb 20-25 perc volt tisztán a vizsgálat.
2019. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem aggódtam, csak vártam már nagyon, mert a 12. heti óta nem láttam és nem éreztem még mozgást sem. Bennem valamiért fel sem merült, hogy gond lehet
2019. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A 12. heti előtt aggódtam, de minden rendben volt. A 20. hetire pont a héten megyek, inkább várom, hogy láthassam! Az első is hosszú volt, alaposan megnézték, remélem most is jó sokáig nézegethetjük:)
2019. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Most sem pedig a kombinált tesztem nem lett a legjobb.így megyek további vizsgálatra.

Valahogy nincs rossz érzésem. Csak a szűrésről tartok.


Első terhességben addig izgultam, amig ki nem derült, h. méhen belül van

2019. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Első terhessegemnel csak izgultam, viszont a genetikai uh egyik értéke nagyon rossz lett. Szerencsére egészséges gyerekünk született, de amíg meg nem lett a diagnózis nagyon nehéz volt. Utána is féltem minden vizsgalatnal.


Valószínűleg az előzmények miatt, de a második terhessegemnel rettegtem a genetikai uh előtt.

2019. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!