Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti aggódtatok a genetikai...

Ti aggódtatok a genetikai uh-k előtt?

Figyelt kérdés

En nem vagyok egy paramami, de most elkezdtem aggódni. Kedden megyünk a 20. heti genetikai uh-ra. A 12 hetesen minden rendben volt. Láttuk mind a két agyfélteket a szíve rendben volt, a belei jó helyen láttuk a 10 ujjat- a lábujjakat meg nem, mert túl picik voltak meg, azt mondták jól működik az emésztés is meg minden.

De most mégis aggódom nagyon, hogy mivan ha...

Már rugdal egyébként.

Nektek hogy zajlott ez az uh? Feltetek? Mennyijei volt kb?

Köszönöm



2019. szept. 1. 21:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem izgultam a 18heti uh előtt, csak vártam, de végül azon derült ki egy eltérés, amit okozhatott volna komolyabn genetikai betegség is, ezért kellett mennünk magzatviz vételre, szív ultrahangra, ezek nagyon ijesztőek voltak, az eredményre várakozás pedig szörnyű, de végül nem lett gond. Ebből is látszik, hogy nem véletlenül vannak ezek a vizsgálatok. Nagyon tetszik az egyik hozzaszolo válasza, hogy ilyenkor már "kész tények" vannak a pocakban, amihez kellenek ezek a vizsgálatok hogy kideruljenek, vagy hogy legjobb (és legtöbb) esetben kideruljon hogy minden rendben :)
2019. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok 😊 örülök, hogy mindenkinek jól alakultak végül a dolgok ha kis izgalmak árán is. Remélem én is hogy minden rendben lesz. Sztk-ba megyek, de ha nem érzem, hogy elég alaposak lennének, akkor keresek majd egy magán klinikát is.
2019. szept. 1. 23:02
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
A 12. heti előtt izgultam. Szerintem nincs olyan anyuka, aki ne izgulna azért, hogy minden rendben legyen a babájával. Aztán miután mondták hogy semmi eltérést nem látnak (magánban voltam) akkor megnyugodtam. A 18. heti inkább már nagyon vártam, mert akkor mondták meg a nemét.
2019. szept. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden uh előtt izgatott vagyok és feszült.Mi mult pénteken voltunk a 20.genetikán minden rendben volt.Most is izgultam,de nem annyira mint szoktam,mert előtte hétfőn voltunk babamozizni és ott mondták h.minden oke vele. :)
2019. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 khniki ***** válasza:
100%
A 12. heti előtt voltam ideges, a többinél már biztos voltam benne, hogy csak tökéletes lehet.
2019. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddig kettőn vagyok túl, nemhogy aggódtam, rettegtem :D
2019. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem aggodtam, ereztem valahogy, hogy minden rendben lesz. Eddig igy is van :)
2019. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Sajnos sok magzatvizem állapítottak meg 😕
2019. szept. 3. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!