Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek nyúlszájjal született...

Akinek nyúlszájjal született a gyermeke, mikor derült ki a rendellenesség? Előtte a családban milyen gyakorisággal fordult elő?

Figyelt kérdés

13 hetes terhes vagyok. A baba édesapja nyúlszájjal és farkasotokkal született, azelőtt a családjában az üknagyapja született így.

Nagyon de nagyon fél hogy a kisbabánk örökli majd ezt.


2019. szept. 3. 17:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A mi családunkban soha nem fordult elő (legalábbis az általam ismert generációban - vagyis dédszülőkig bezárólag biztosan). Aztán egyszercsak mégis született egy nyúlszájú kisfiú. Azt sajnos, nem tudom, mikor derült ki. Még egészen pici korában megműtötték, nem is igen emlékszik rá nyilván. Hamar kezdett beszélni, haláli jó fej, vagány kiskölyök. Nemrég született húga, neki semmi baja.

De egyébként tényleg nem értem, hogy ha apuka ennyire tart tőle, akkor miért nem a gyerekvállalás ELŐTT mentetek genetikushoz? Másrészt: miért tart tőle? Lett párja (Te), aki nyilván szereti és most a közös gyereküket várja. Vagyis abszolút teljes életet tud élni. Nem értem, ne haragudj!

2019. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Szerintem kicsi az esély, hogy a baba örökölje. Én nyúlszájjal és farkastorokkal születtem, és én is nagyon tartottam tőle, hogy a gyerekem örökölni fogja. Azt mondták, kb. 18-20 hetesen tudják majd biztosra megmondani, hogy nyúlszájjal fog-e születni. Nagyon izgultam az ultrahangig, ahol szerencsére kiderült, hogy semmi problémát nem látnak. Szerencsére a kislányom teljesen egészségesen megszületett, már 10 hónapos.
2019. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesom (no) nyulszaju, ket gyereke van, egyik se orokolte. Nem tudok rola, hogy a felmenoink kozt lett volna-e precedens.

Szomszedom (ferfi) nyulszaju, kisfia is orokolte.

Esely van ra barkinel, nalatok picit talan tobb. De en nem aggodnek. Azt tapasztalom, hogy a gyerekek sokkal elfogadobbak, mint mi voltunk gyerekkent. Baratnom santa kislanyat soha senki nem csufolta az oviban pl.

2019. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 p.szabina1223 ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm szintén nyúlszájjal, farkastorokkal született, két gyereke van, egyik sem született így, a szülei,nagyszülei sem.
2019. szept. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik válaszoló aki képes más gyerekét belinkelgetni ide az elég tapintatlan.. még ha a szülei nyilvánosan ki is tették a képet a netre (amivel eleve nem értek egyet) akkor sem hiszem hogy örülnek neki, ha ilyen kontextusban vannak felhasználva a képek....
2019. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!