Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jon a masodik baba.6 hetes...

Jon a masodik baba.6 hetes vagyok a nagyobbik fiammal gyeeden vagyok meg . Kaphatok a magzatra tappenzt? Ha igen mikortol?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Kaphatsz. Előszöris a munkahelyed felé jelzed,hogy megszünteted a fizetés nélküli szabit, kéred,hogy adják ki a felgyűlt szabikat(erre nekik közléstől 30 napjuk van), elég 1 nap szabi (ez mondjuk nem kötelező, de így tuti visszakerülsz állományba, esetleges béremelés is megillet, ha időközben volt) és másnaptól szépen elmész táppénzre. A terhességet is közöld, mert csak úgy vagy védett. Egyébként ajánlom facebookon a Tb kisokos kismamáknak csopit 😉
2019. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom...remelem nem lesz gond. es korrekt lesz a cegem.
2019. szept. 4. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Ne hagyd magad... Engem át akartak cseszni, áprilisban mentem táppénzre és júniusig futottam a pénzem után, mert nem jelentettek vissza, nem vettem ki szabit, mert hittem nekik,.hogy intézik, ezért jó ha legalább 1 napot szabin vagy.
2019. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor mibdenkeppen ki kell venni a szabit . ez a lenyeg??magyar posta a munkaltatom. elvileg korrektek .. csak megis jo tudni mire kell figyelni
2019. szept. 4. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!