Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kíváncsi lennék, hogy kinek...

Csajsziiiii kérdése:

Kíváncsi lennék, hogy kinek milyen tünetei voltak a terhesség elején? (Pcom van, de már nagyon szeretnék babát! )

Figyelt kérdés

Vagy megjön vagy nem. Gyógyszert nem szedek csak vitaminokat ( inofolic, D-vitamin, spirulina alga). Kerülöm a cukrot, fehér lisztet).

Kb 1 hete beduzzadtak a melleim, szurkálást érzek a petefészeknél valamint néha a méhnél. A hátam majd be szakad.Pár napja volt egy erős görcsöm. Azt hittem, hogy megjött, de nem. Azóta érzem, mintha megakarna jönni, de semmi. Néha hányingerem van, de el is múlik. Valamint észre vettem, hogy nagyobb az étvágyam, mint eddig.

2 tesztet csináltam egyik giga halvány pozitív másik negatív.

Valaki járt már ebben a cipőben?



2019. szept. 4. 19:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kiírni, hogy pár napja puffadok. (Iszonyatosan)
2019. szept. 4. 20:14
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek még akár a hidegfronttól is lehetnek.
2019. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát kb nekem is így volt, csak a tesztjeim pozitívak voltak. Vegyel valami jobb, drágább tesztet szerintem.
2019. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pms tüneteim voltak, görcsölt a hasam, fájt a derekam, nagyon pattanásos volt a bőröm, puffadtam és meg akar jönni érzésem volt.
2019. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem még hidegfronttól nem voltak ilyen tüneteim. Ne legyen igazad, de bármi előfordulhat! :)
2019. szept. 4. 21:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Várok még pár napot. Aztán veszek jobbat. Azon ne múljon. :)
2019. szept. 4. 21:23
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, hallottam már a PMSről. Az én fejemben is megfordult.

Csak annyira érdekes ez az egész.

Soha nem produkáltam ilyen tüneteket.

Pedig már próbálkozunk egy ideje.. :/

Majd kiderül. :)

2019. szept. 4. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen
2019. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos már barnázok.

Pedig bíztam benne.. :)

Azért köszönöm a válaszokat! :)

2019. szept. 6. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!