Tippek sav ellen?

Figyelt kérdés
Már egy hete arra ébredek éjszaka hogy savam van. Renniet hiába szedem nem sok mindent segít. Annyit tudok csinálni hogy ülök az ágyon legálább egy fél vagy egy órát mire elmúlik.
2019. szept. 6. 00:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Irass fel a nőgyógyásszal Ludea nevű gyógyszert. Én is mindent próbáltam és borzasztóan szenvedtem, de attól rögtön elmúlt, kb. a 30. héttől szedtem szülésig.
2019. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor nem volt savam amikor 180ch diétát tartottam
2019. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom hányadik hétben vagy, de egy idő után már nem éri meg kísérletezni. Én is 28. hétig mindent kipróbáltam és aztán kaptam az orvostól rá gyógyszert, az rögtön helyre tette. Van akinek nem segít a rennie és társai, túl gyenge.
2019. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én szinte mindent próbáltam, végül a Salvus víz bizonyult hatásosnak. Kicsit rossz az íze, de hatásos. Nekem a puffadáson is segített
2019. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Neurosan por is hatásos.
2019. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Már a 37. hétnél járok eddig csak a paradicsomos dolgoktól volt savam de most már mindegy mit eszek éjszaka arra kellek hogy jön fel a sav
2019. szept. 6. 16:51
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem a hideg, zsírszegény tej segít valamicskét.
2019. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A védőnőm éppen a tejet mondta hogy azt estére hagyam el :) köszönöm a tippet
2019. szept. 7. 06:56
 19/19 anonim ***** válasza:

A tej pedig tenyleg lekoti valamelyest a savat, de nalam se az volt a legjobb megoldas, a nogyogyasz meg nem volt hajlando receptes orvossagot felirni, bar igy a 37.het kornyeken en hagynam is ezeket a dolgokat...

(Korabban mar valaszoltam a kerdesre)

2019. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!