Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kéz ízületi fájdalmak?

Kéz ízületi fájdalmak?

Figyelt kérdés

Éjjel rendszeresen elzsibbadnak a kezeim, legalább egyszer- kétszer éjjelente. Reggel mint egy öregasszony úgy érzem magam, mint akinek be van rozsdásodva a keze, alig bírom behajlitani az ujjaimat, fáj az egész. Amúgy nem vizesedem. Bizonyos csukló mozgás ugyanazt a zsibbadást váltja ki, mint mikor beverjük a könyökünket.

28. Héten járok. nektek is volt ilyen? Lehet tenni valamit ellene vagy hogy enyhítsük?


2019. szept. 6. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvass utána a carpalis alagút szindrómának, elég gyakori terhesen, általában szülés után elmúlik.
2019. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 khniki ***** válasza:
Nekem csak az utolsó 1,5 hónapban jött elő. De igen, normális.
2019. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem zsibbadtak az ujjaim, folyamatosan. Amikor megszületett a baba, alig bírtam bepatentolni a ruhát rajta. Szépen fokozatosan jobb lett, majd teljesen elmúlt.
2019. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél nekem is volt ilyen, a végére már alig tudtam megtartani egy csésze vizet a kezemben, aztán szülés után hirtelen elmúlt. Remélem most a második terhességemnél nem jön megint elő... Próbálj úgy aludni, hogy ne feküdj a kezedre, illetve ha kényelmes, legyen magasabban a kezed, mint a karod.
2019. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!