Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevittől rosszul lét?

Elevittől rosszul lét?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Érdekelne, hogy más is járt e így. Szóval 4 hetes babás vagyok, és el kezdtem szedni múlt héten az elevitet, akkor még nem is tudtam, de miért ne alapon, rosszat nem teszek.


Napok óta folyamatosan annyira rosszul vagyok, hogy alig bírom elviselni.

Persze nem biztos hogy a vitamin a ludas, ma nem veszem be, tehát lassan ki derül. Csak érdekelne hogy más járt e vele így?

Előző terhességem alatt nem voltam egyáltalán rosszul.



2019. szept. 10. 06:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Az csak vitamin, elvileg nem okozhat rosszullétet. És az hogy előző terhesség alatt nem volt rosszulléted nem jelenti azt hogy a másodiknál sem lesz. :)
2019. szept. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem voltam rosszul terhesség alatt, max egyszer jött ki, aminek ki kell jönni, attól fogva nem. Akkor még nem szedtem terhes vitamint. Aztán orvosi vizsgálat és védőnői látogatás után elkezdtem. Már másnap miután bevettem a vitamint hányingerem volt. Ez ment 1 hétig... Elhagytam és utána semmi bajom nem volt. Nem mindenki bírja. Amit javasolták nekem, ha nem szedem a terhes vitamint: folsav és d vitamin! Ezt szedd mindenképp.
2019. szept. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha azt gondolod a vitamin a ludas, váltsál másikra.Ha marad a rosszullét akkor valószínűleg a terhességi rosszullétek gyötörnek.Én speciel a supradint nem bírtam szedni régebben, pedig az is csak vitamin.1 hetet végigrókáztam mire rájöttem mi a bajom.:)Elhagytam és azonnal elmúltak a problémáim.
2019. szept. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az összes terhes vitamintól rosszul voltam. Végigpróbáltam mindent. Maradtam a cvitamin, folsav, calcium magnezium kombónál.
2019. szept. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is rosszul voltam tőle.
2019. szept. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mindig kihanytam. A második gyerekkel már a gondolattól is émelygés fogott el. Váltottam femibionra. Az bár bennem maradt😅
2019. szept. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az elevittől nagyon sokan rosszul vannak. Próbáld ki a gravidát vagy a femibiont.
2019. szept. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)


Ma még nem vettem be, de így is rajtam van a rosszullét. Vagy nem ürült ki, vagy alapból ilyen boldog ellenben hányingeres időszak lesz ez :P

Köszönöm mégegyszer mindenkinek

2019. szept. 10. 10:08
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Gravidától voltam kegyetlen rosszul. Soha nem hánytam annak a két estének a kivételével amikor bevettem a Gravidát.
2019. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is Elevitet szedek és semmi bajom tőle. Amikor még dolgoztam néha úgy csináltam, hogy indulás előtt bevettem, amikor beértem a melóhelyre ott reggeliztem és akkor hányingerem volt tőle... Most már kaja után veszem be és semmi bajom. 😊

Nem tudom, hogy te hogy szeded... De látod ez sem mindegy.

Szerintem ez a legjobb vitamin, sok minden van benne ami a másikban pl nincs, vagy nem ilyen arányban.

De ha továbbra sem lesz jó akkor válts!

2019. szept. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!