Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma egész nap györcsöl a...

Ma egész nap györcsöl a gyomorszájám és hányingerem van . Sima hasfájás lenne vagy jelent valamit? 30 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Kiszűnik visszatér ez gyomorszáj tájéki görcs de ma menni se birok mert rosszabodik mozgásra.
2019. szept. 10. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pont így voltam, 3 napig. Kaptam infúziót de semmit nem ért. Aztán ma elkezdtem probiotikumot inni és azóta javul. Egy próbát megér neked is.
2019. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, h a HELLP szindroma is igy kezdodik. Ha rosszabbodik, azonnal soki és kérdezz rá tőle.
2019. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*doki.
2019. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utána néztem én is és most be vagyok parázva .Amúgy is terhességi magas vérnyomásos vagyok.
2019. szept. 10. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ma reggelre elmult, akkor nincsen gaz. Ha viszont ugyanolyan/rosszabb, szerintem meger egy orvosi kiruccanast, mert inkabb egy felesleges kor, mint az a nyavalya, csak azert irtam neked a legrosszabb eshetoseget, mert sajnos gyakran nem is gondolnak ra az orvosok, es tragikus vege van. De eleg ritka, nyugi! :)
2019. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére elmult nagyon enyén még ritkán fájdogál.köszönöm a válaszokat.
2019. szept. 11. 12:23
 7/7 anonim ***** válasza:
szivesen :)
2019. szept. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!