Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallgat itt valaki rockzenét...

Hallgat itt valaki rockzenét a növekvő magzatával?

Figyelt kérdés
2019. szept. 16. 21:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Én is :) Koncertre ugyan nem megyek, de itthon folyamatosan megy a Queen, AC/DC, Guns&Roses, Linkin Park stb. :D

A Queen - Bohemian Rhapsody a kedvence :D

2019. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

jaj de jo, hogy ilyen sokan vagyunk :)

A masik 2 gyerekem is ZENEre aludt el, Nightwish es egyeb finn metal nalunk is megy, de magyarok is, termeszetesen a legnepszerubbek kozottiek (Csapda), de regi nagyok is. A nagyfiam Crossbornst hallgat tanulas kozben (Gyuruk Ura album, 11 eves), a kicsi a Roadot szereti :D

2019. szept. 17. 10:57
 13/25 anonim ***** válasza:
Igen, egész nap a Rocker Rádió szól míg dolgozok :)
2019. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Quimby hallgattam sokat. Kedvenc. Még sok magyar népzenét, Csík zenekart, Kalákát,ilyeneket. Hadd tanulja. 3.5 éves, nagyon muzikális kislány lett belőle :).
2019. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Meg Queen-t is, tényleg :)
2019. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Hát, nekem nincs gyerekem, de 2 éves koromban imádtam a Rammsteint, és a mai napig a kedvenc bandám :D Minden számot kívülről tudok, pedig nem tudok egy szót se németül.
2019. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Uhhhh nálunk Cross Borns nagyon megy szinten 😊 én imádom. A szegény kisgyermek panaszait is meg a GyU-t is
2019. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Éljen, éljen :)
2019. szept. 17. 21:13
 19/25 anonim ***** válasza:
Amúgy én decemberben ha.minden jól megy a terhességemmel akkor megyek meg balettra- hattyúk tava és Havasi koncertre is. Remélem nem lesz olyan bajom, hogy kórházba kelljen feküdnöm és ne mehessek el és minden rendben megy majd a terhesség alatt. Január középen szülök elvileg és mind a két előadásra már a terhesség előtt megvettem a jegyeket 🙈
2019. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Énenen! Rockmaratonon is voltunk (a két nagy is imádja 6-8 évesek) igaz en már nem aludtam lent.

39+1-nélkül tartok :)

2019. szept. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!