Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy mégsem vetélte...

Lehetséges hogy mégsem vetéltem el?

Figyelt kérdés
Július elején megállapították a terhességemet, azonban a két teszten(vizelet/vér) kívül más vizsgálat nem volt mert külföldön tartózkodtam. Azt mondták 2 vagy 4 hetes terhesség lehet. Július 17-én bekerültem ügyeletre erős vérzéssel, az orvos nem látott semmit bent már.(De mi van ha azért nem mert korai volt még?) Megállapították hogy elvetéltem, de a mai napig nem ment lejjebb a súlyom. A hasam csúcsosan növekszik, illetve már 7 napja erős derékfájdalmam van. Lehetséges hogy mégsem vetéltem el?
2019. szept. 18. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt azóta menstruációd?
2019. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2-4 hetes terhesség esetén sulyvaltozasrol meg beszélni sem lehet.Augusztusban, szeptemberben menstruáció volt e? Ha igen, akkor nem valószínű hogy terhes vagy.
2019. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha július elején 2-4 hetes terhességed volt, azt július 17.-én már bőven lehetett volna látni.

Ettől függetlenül bármi megtörténhet, de mi ezt innen nem fogjuk tudni megmondani neked... ezek a tünetek sok dologra utalhatnak.

Esetleg orvoshoz kellene menned, nem is értem, mire vársz még?

(Amúgy nem értem, miért kellett volna a súlyodnak lejjebb menni? Vagy meghíztál abban a 2 hét terhességben?)

+ 3. hónap előtt nemigen kezd nőni a has.

2019. szept. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ritka, de nálunk családon belül öröklődő hogy már a terhesség első pár hetében csúcsos lesz a has és feljön 1-2 kg. Mindez nálam is pont ugyanígy volt, július közepén már 51 helyett 53 voltam és a hasam is dudorodott. Ezt furcsállom hogy a mai napig nem állt vissza.
2019. szept. 18. 23:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyél kevesebbet, sportolj többet.


Terhes nem vagy. Bár tesztet egyszerűbb lenne csinálni, mint kiírni ezt a kérdést.

2019. szept. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tesztelnék, nem is értelek.
2019. szept. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáltál augusztusban?Csak mert azt nem írtad.Pedig az is egy fontos infó.Csak a 2kg gyarapodásból és ,,csúcsosodó" hasból én nem következtetnék babára, ha közben menstruálok..De tesztelj.Az mindenre választ ad.
2019. szept. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáltál azóta? Ha igen, nem vagy terhes.
2019. szept. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!