Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy ez megsem terhesseg?

Lehet, hogy ez megsem terhesseg?

Figyelt kérdés

4 halvany pozitiv teszt, fajo mellek es enyhe alhasi fajdalom megvan. Viszont se emelyges, se hanyas, se faradekonysag, se semmifele terhestunet nincs. A menzeszem szerint a 7. hetbe vagyok (6het 4nap), jovo heten megyek orvoshoz.

Mik a tapasztalataitok?


2018. szept. 24. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Attól mert még nincsennek rosszullétek terhes vagy mivel pozitívak a tesztek.

Egyébként nekem a 7-8dik hétben kezdődött, de egyén függő. Addig nekem is csak a mellfeszülés volt, enyhe alhasi fájás es egy pozitiv teszt.

2018. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem se volt semmi tünetem, az elején mellfájdalom, és most a 13. hét elején egy kis hányinger reggel, úgy örültem neki, az első igazi tünet. :)
2018. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen tünetem nem volt.Még az alhasi fájdalom se és később sem lett se hányás, se fáradékonyság,se émelygés a kisfiam már megszületett:) Kellemes szép terhességem volt.
2018. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a 8-12. hét között volt csak nagyon enyhe, abszolút bírható émelygés és szagérzékenység. Előtte a világon semmi, ráadásul a hatodik hétig én nem is tudtam a babáról és annyira semmi tünetem nem volt, hogy nem is gyanakodtam. Semmi baj, hogy nem érzel semmit, nem törvényszerű!
2018. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Nekem se volt szerencsere, es megis terhes voltam.

Azota mar megszuletett a fiam.

2018. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7+0 hetes vagyok es semmi tunetem nincs... pedig ma voltam uh-on es ott volt a kis mazsola 😍😁
2018. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!