Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megsem lennek terhes?

Megsem lennek terhes?

Figyelt kérdés

Hetekkel ezelott mikor nem jott meg elvegeztem egy terhessegi tesztet nem tudom mar a markajat de kb 800 forint volt.. Abban a pillanatban ahogy a vizeletbe martottam es “szivodik” a ket csik megjelente utan en ott is hagytam az egeszet, nem vartam meg a tanacsolt par percet a tesztnel. Elmentem meg azon a heten nogyogyaszhoz akinek elmondtam a tortenteket es csak bologatott ha a teszt pozitiv volt akkor biztosan terhes vagyok es kezzel megvizsgalt, de sem ultrahanggal se semmivel nem tamasztotta ala a dolgot.


Nem szeretnem megtartani, el is mentem a csaladsegitohoz, stb mar a mutetre is bejelentkeztem viszont nem tudom de korabban sem ereztem ugy hogy terhes lehetek es most sem erzem ezt magamon egyaltalan. Egy kedves ismerosom egy hettel jar elorebb mint en, o 100%ig babat var lombik programmal jott ossze nekik.


En nem vagyok kivanos, nem eszek tobbet sot meg fogytam is, (pedig ugyannyit es ugy eszek mint eddig.) nincs hanyinngerem se szekrekedesem se semmim amit az ismerosom mind elmond magarol illetve a neten is ezeket a panaszokat irtak.

Lehetseges hogy csak a stressz miatt nem jott meg akkor vagy valami fajta gyulladas miatt mutathatott pozitivat az az egy darab teszt?

Holnap reggel csinalok ujat, milyen markat ajanlotok ami biztosat mutat?


2019. aug. 9. 10:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Akármi biztosat mutat. Akár most délután is, ennyi idő után.
2019. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
Élő terhesség megállapítása nélkül mégis hogy a bánatban jutottál el a családsegítőig és a műtéti időpontig?!
2019. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Koszi a nodokinal az 5. Het korul lehettem o akkor 6 hetesnek allapitott meg a mensimtol szamitva, de mondtam h mensi utan egy hettel tortent csak barmi, elotte utana nem volt szex. Konkret napot is mondtam neki.

Azota nem voltam ujra hanem egybol inteztem az ehhez szukseges dolgokat de nem tudom tenyleg noi megerzes vagy barmi de egyaltalan nem erzem azt hogy tenyleg terhes lennek. Az utobbi ket honapban voltak felfazasaim stb. Most papirforma szerint 8 hetes lehetek.

2019. aug. 9. 10:39
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Megjött azóta? Ha nem, akkor valszeg terhes vagy "még". A teszt márkája teljesen mindegy.
2019. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%
Majdnem sikerült a kamu, csak annyi a baj, hogy ha nem ultrahangozott és nem adott papírt arról hogy élő terhesség (ultrahang nélkül ilyet nem ad) akkor hiába mész bárhova. Kicsit gondold át és próbáld meg újra
2019. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Magan nogyogyasznal voltam elmondtam neki a tortenteket. Vedekezes nelkul szexeltem egyszer megszakitassal viszont nem jott meg. Ezutan egy hetre ra mikor kesett csinaltam tesztet es a 2/1 teszt hibas volt a masiknal pedig nem vartam ki a turelmi idot hanem felszivodaskor abban a pillanatban kijottek a csikok ki is vagtam a kukaba. A menstruaciomhoz merten jott ki igy a 6 hetes terhesseg amit megallapitott ezek alapjan a nogyogyasz ultrahang nelkul. De ha az adott napot nezzuk akkor lehettem 5 hetes.

MEGKAPTAM a papirt a nogyogyasztol amivel mehettem a csaladsegitohoz. Ott ketszer voltam ott is utolso alkalommal megkaptam a lepecsetelt papirokat es telefonlhattam idopontert a korhazba, kifizettem a 38.679 Forintos muteti dijat.


Nem tudom ki nez ekkora tahonak hogy azt hiszi ilyennel szorakozok? Mitol lenne nekem jobb ha feltennem egy kamu kerdest? Mas dolgom nincs vagy mas nem erdekel?

Nemsokara csinalok egy uj tesztet csak feltettem erre az oldalra egy kerdest hatha valaki jart mar hasonlokeppen!

2019. aug. 9. 12:10
 7/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Itt senkinek nem ad ki orvos élő terhességről papírt ultrahang nélkül, csak a te dimenziódban.
2019. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
85%
Ki a fene hiszi el mar azt, hogy csinalsz egy tesztet es meg sem varod az eredmenyt?
2019. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
😂😂😂 nagyon szivesen elkuldom a papirokat akik ketelkednek a leirtakban....😂😂😂
2019. aug. 9. 12:19
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

5 hetes terhességet tapintással igazol a doki??fura

Ezért írták,hogy kamuzol én se hiszem el.

NA mutasd a papírt!!

2019. aug. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!