Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek nem tervezett baba,...

Akiknek nem tervezett baba, mikor vette észre h terhes és hogyan?

Figyelt kérdés
én az 4. héten...késett...
2010. júl. 15. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kesett.A ferjem azt mondta biztos terhes vagyok.En meg csak nevettem rajta,es igaza lett .Szeptemberben szuletik a kismano.
2010. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

húúúúúú,nekem is azt mondta akkor a férjem hogy ne várd h megjöjjön,terhes vagy...tudnak valamit:-)))

nekünk már 3 hónapos:-)

GRATULÁLOK!

2010. júl. 15. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Én 1 nap késés után kezdett leesni, aztán vártam még hátha... :) 5 nap késés után teszteltem pozitívat. Most már pár nap és 16 hónapos a kislányunk :) Nem terveztük mi sem.
2010. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
100%
Szia! Én 3 és fél hetesen pozitívat teszteltem miután belémvágott a felismerés hogy lehet elszámoltam magam... :)) És persze következő héten nem is jött meg. Holnap leszek 3 hónapos. :)
2010. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak egyszer nem védekeztünk a férjemmel, és utána azonnal "tudtuk" mindketten, hogy összejött. Pár hónap múlva úgyis tervben lett volna már a bébi, szóval így legalább nem kellett várni rá, azaz rájuk, merthogy ikrek lesznek!
2010. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Nekem nagyon rendszertelen (volt) a menzeszem igy az nem tünt fel. 4 5 hétbe volt nagyon kemény alhasi görcseim (sztem majdnem elment) amivel elmnetem dokihoz. NEm látott semmit!! Adott egy gyógyszert ami meghozza. Addigra amugy mire elkerültem dokihoz, már nem voltak görcseim. Elkezdtem szedni a gyógyszert, megint erős görcsök, igy abba hagytam. És rá 2 hétre pozit teszteltem. Felhivtam a dokit hogy van két pozi teszt, hát az hogy lehet hogy ő nem látta...Hát mondom..."jöjjön be de ne reménykedjen". Mondom nem mivel nem akarjuk...!

De mégis megtartottuk!!

Mostmár 27 hetes vagyok, és minden oké a terhességgel. Eddig...

Üdv mindenkinek!:)

2010. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi sem terveztük de megtartottuk:-))))))
2010. júl. 15. 17:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi terveztük, de elvileg nem jöhetett volna össze természetes úton. Mivel nagyon rendszertelenek a ciklusaim, én abból vettem észre hogy napok óta megjön érzésem volt, és fájt a mellem. Akkor 4 hetes voltam.
2010. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!