Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alig vártam, hogy tappenzre...

Alig vártam, hogy tappenzre mehessek, most pedig olyan furcsa?

Figyelt kérdés

Már nagyon fáradékony voltam a munkahelyemen, szamoltam a napokat..

Mától vagyok táppénzen, olyan gyászos a hangulatom.. hiányzik a munka, a pörgés, a közösség. Annyi célom van, mégis olyan magányosnak éreztem ma magam. Más is érzett így?


2019. szept. 23. 20:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
11%
Lepontozás... Fáj az igazság? A tp akkor sem előre tudott dolog. De nem baj.
2019. szept. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is 26 hetesen mentem tp-re. Ugyan olyan érzésekkel mint te. Sajnos nem tudtam tovább dolgozni, a főnök nem engedett kevesebb időt dolgozni így az egészségemre rosszul hatott a napi 11 óra munka.

Szerintem sokat segítene ha el terveznéd előre a napodat. Minden napra okvetlenül valami kinti programot amíg jó az idő. Vásárolhatsz a babónak. Nézz filmeket, tornázz, olvass, talizz barátokkal,esetleg ha van valami kézműves hobbid azt is csinálhatod. Én rengeteget sétáltam, fotóztam a természetet, akartam varrni de nem bírja a derekam az ülést. Most a 36ik hétben járok és már sajna nem vagyok olyan aktív, így örülök hogy korábban sokat csavarogtam. Most örülök ha el gurulok a boltba, mert már nagyon helyezkedik a baba és fáj a hasam ha többet jarkálok. Úgyhogy használd ki a második trimesztert, az a leg jobb ;)

2019. szept. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

akik szerint huszon valahany hetesen gaz elmenni tappenzre:

en 70 km-t ingazom naponta, a wc-vel nem rendelkezo busz masfel orat megy, at kell szallnom egy masikra is es van, hogy csatlakozasok kozt nincs idom mosdoba sem (nyilvanos, koszos wc, de az most mindegy is..) elmenni. Probalj meg ugy, hogy ajanlas szerint sok folyadekot fogyasztasz, hajnalban es a delutani csucsban is 1,5-2 orat ulni egy zotykolodo jarmuvon, kohogo emberek kozott. Nem mindenkinek annyi a munkabajaras, hogy beulok a kocsiba aztan 10 perc mulva ulok a kenyelmes forgoszekben.

En 30 hetes koromig dolgozom majd, ezt igen, elore elterveztem, de ebbol az utolso 6 het mar otthonrol vegzett munka lesz. Ha barki emiatt elitel, hat csereljunk es megnezem, mit hoz ki a helyzetbol.

2019. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!