Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fehérjeport iszol...

Milyen fehérjeport iszol terhesen?

Figyelt kérdés
A véreredményem szerint fehérje hiányom van, az orvos fehérjepor szedését javasolta. Olyan terméket keresek, melyet terhesen is lehet figyasztani. Ismersz ilyet?

2019. szept. 25. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a Biotechusa iso whey zero fehérjeporát ittam. De ez sokmindentől függ neked milyen jó. Van lassú felszívódású, és hosszan laktat, van gyors, van tejfehérje alapú, van laktózmentes, tejmentes (rizs, borsó, vegán fehérjék szörnyű ízük van), szója, marha....egyértelműen a legfinomabb a tejfehérje, ezeknek magasabb általában a fehérje tartalmuk. Olyat válassz amiben nincs aspartam. Peak fehérjéi is jók, ők online segítenek választani is. Scitec nem az igazi. Absorice rizs alapú, az is elvileg jó, csak nekem nem ízlik, olyan mintha homokot innék. Lifetilt fehérjéket is dícsérték.
2019. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, közben elértem telefonon a Biotech termékinformációs emberét, és Ő is az Iso Whey Zero-t mondta.
2019. szept. 25. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!