Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kenet eredménye E Coli/Klebsie...

Kenet eredménye E Coli/Klebsiella. Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg 37 hetes kismama vagyok, eddig minden rendben volt. Csináltak nálam egy harmadik trimeszteres tenyésztést, amelynek E Coli/Klebsiella baktérium lett az eredménye. Mindig is ügyeltem a higéniára, most meg pláne, nem tudom hogyan történhetett. Mindenesetre az orvosom próbált megnyugtatni, szülésnél antibiotikummal kezelnek majd. Mégis ideges vagyok és magamat okolom. Járt már valaki hasonló cipőben? Kérlek nyugtassatok meg!:(
2019. szept. 30. 11:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy teljesen zárt vagyok (3000), és tünetmentes. Nincsenek koraszülésre utaló jelek, alhasi fájdalmaim, vizsketés vagy hasonló. Ezt is mind kérdezték.
2019. szept. 30. 11:09
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 35 hetesen írt fel a dokim egy gyógyszert ami megelőzi a fertőzéseket. Neked nem írtak ilyet?

Nem lesz baja, ha a doki azt mondja.

2019. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!