Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek reggeli rosszulléteik...

Akiknek reggeli rosszulléteik voltak: hogy tudtok/tudtatok menni dolgozni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 1. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Mióta kiderült nem dolgozom, mert rosszul viselem.
2019. okt. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Mindig reggel jött rám, abban az időben mikor még csak a buszgoz mentek, át a piactéren. Ott általában kijött ami ki akart.. Szerencsére olyan korán mikor én mentem, kb senki nem volt ott, csak ha jött a busz. Akkor szerintem többször azt hitték hogy inkább aznapos vagyok mint terhes, de hát ez ilyen. A melóban napközben már nem igazán jött ràm.
2019. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen jól. Call centerben dolgoztam, volt hogy hívás közben lettem rosszul. Kértem egy kis türelmet, kiszaladtam hányni, aztán visszamentem az ügyfélhez és folytattam a hívást.
2019. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Nehezen.

Kórházban dolgoztam, a szagok is megártottak. Volt, hogy egy kórterem wc-jéig jutottam csak el hányni, a nénik utána ott pátyolgattak. :)

Reggel egy ideig gyalog jártam, aztán a férjem elvitt kocsival amikor nagyon rosszul voltam. Beültem a gép elé és néztem ki magamból, az egyik beteg egyszer reggel felajánlotta az ágyát. :D

2019. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
utolsó ez cuki !
2019. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Tik-takkal, reeengeteg Tik-takkal.

Csak a mentol segített, hogy ne rondítsam össze az autót.

2019. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Öklendezve 😅 (hajnalban pékáru sütés), megcsapott a friss kenyér illata és erőt kellett vennem magamon, hogy ne dobjam ki azonnal a taccsot. A főnököm (egyedül ő tudta szinte pozi teszttől a munkaköröm miatt) csak mosolyogva biccentett, ha meglátta, hogy a mosdó felé veszem az irányt. A kolléganők ebből semmit nem vettek észre 🤷🏻‍♀️a 10. hét után lettem veszélyeztetett, itthon már jobb volt, hogy nem kellett visszatartani, ha jött. A 20. hétig tartott a hányás és egész napos rosszullét...
2019. okt. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hat nehezen.. 😄 nekem nem csak reggeli rosszulleteim voltak, egesz nap tartott. 12 oraba dolgoztam egy nap 6x 7xis kijott, sokszor el se ertem a WCig..

A 10.hettol vagyok veszélyeztetett, mostmar 16 hetes vagyok, de nem merek a varosba se elindulni mert rosszabb a helyzet mint az elejen 😄

Kitartas ! :)

2019. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem tudtam dolgozni, de gondolom ha nem hánysz naponta 20-szor, akkor lehet dolgozni is.
2019. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Változó volt. Alapvetően egész nap emelyegtem, de csak napi egyet hánytam az első másfél hónapban. Ha reggel ezt letudtam, akkor be tudtam menni dolgozni de gyakran hazajöttem korábban vagy be sem mentem (homeoffice) ha nagyon vészes volt beteget jelentettem. Annyi helyen hánytam én, hogy csak na :D szerencsére a wcig mindig eljutottam. Nyaralni is voltunk eközben, amit már régen lefoglaltunk, csak három nap volt de minden áldott étteremben hánynom kellett, mielőtt kihozták a kaját. Aztán a 15. héten végre javult a helyzet és azóta csak elvétve hányok, de az első hetek nagyon kemények voltak (2 hónapig ment a napi egy aztán kettő hányás). A főnökömnek a 9. héten elmondtam miért vagyok ilyen furcsa, szerencsére megértő volt. Kitartást!
2019. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!