Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom hogy a terhess...

Honnan tudhatom hogy a terhesség elején lévő hasfájás nem jelent problémát?

Figyelt kérdés
Kicsit rám lett ijesztve mert egy ismerősöm mondta hogyha nem rendszeres akkor nem gond de neki szednie kellett a progeszteront a 12. hétig hogy nehogy elmenjen a baba. 6 hetes leszek. Ha mindennap érzem néha a feszítő érzést 2-3x akkor az már nem jelent jót?
2019. okt. 1. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Amíg nem barnázol vagy vérzel nagy gond nincsen.
2019. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni, ez sajnos ilyen! A feszítő érzés, mindjárt megjön érzés, sőt az enyhébb görcsök is normálisak, tágul a méh. Ha vérzést tapasztalsz, akkor kell menni ügyeletre, de a progeszteron pótlás sem garantálja feltétlenül, hogy megmaradjon a baba. Ilyenkor csak hinni és bízni lehet!
2019. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig, amíg nem görcsölsz erősen és nem vérzel, addig elméletben nincs gond, az lehet teljesen természetes is. De hány olyan van, hogy semmit nem érez, mégis baj van.
2019. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok,még mindig fáj a hasam.Ezt nem tudhatod ilyenkor hogy meg marad e.Sajnos elég sok a vetélés a 6-8. héten.Amíg nem vérzel addig nincs nagy baj.Nekem is csak annyit mondott a doki,napi 3x1 magne b6,vagy magnerot.
2019. okt. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Nekem is voltak furcsábbnál furcsább feszítő érzések a hasamba... Én azzal nyugtatom magam hogy addig amíg nem vérzek és nem görcsölök nagyon, nincs gond! Minden más érzés normális!

15 hetes kismama 😊

2019. okt. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most én leszek az elszomorító példa, de nekem is ugyanez volt, aztán amikor már nem fájdogált akkor tudtam meg, hogy 8hetesen elment a baba és nem volt sem vérzésem, sem barnázásom. Bár nekem amúgy is előtte alacsony volt a progeszteron szintem és lehet emiatt ment el (vagy mert nem igazán törődött velem a dokim). Én azt mondom ha nem vagy biztos magadban menj el a dokidhoz és csináltass egy vérvételt progeszteron szintre. Abból nem lehet baj 🙂
2019. okt. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En egesz vegig hasfajos voltam, most foleg mar 35 hetes vagyok. Nekem az orvosom azt mondta, hogy mig nincs verzes es olyan eros hosszantarto fajdalom ami utan mozdulni sem birsz addig nincs gond
2019. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!